دسته‌بندی نشده

درب بند چیست؟

درب بند چیست؟

درب بند بطری برای بستن درب انواع محصولات با سرعت و دقت بالا مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه پرکاربرد و بادوام را با پرداخت هزینه بسیار مناسب و مقرون به صرفه می توان خریداری کرد. امروزه اکثر کارخانه ها و کارگاه های تولیدی از مزایای و قابلیت های این دستگاه برای بهبود کیفیت محصولات خود، استفاده می کنند.

طراحی درب بند با کمک مهندسین توانمند و حرفه ای انجام می شود. تنوع بسیار بالایی از انواع مدل های این دستگاه در بازار دیده می شود. بر همین اساس مشتریان می توانند متناسب با نوع قابلیت ها و امکانات مد نظرشان، جهت خرید و انتخاب این دستگاه، اقدام کنند. امروزه علاوه بر کارخانه ها و تولیدی های بزرگ، کارگاه های کوچک نیز به دنبال سفارش دستگاه درب بند ارزان و با کیفیت هستند.

 

انواع

امروزه انواع درب بند برای بستن درب محصولات مختلف در کارخانه ها استفاده می شوند. این دستگاه ها از نظر نوع کاربرد و قیمت خرید با یکدیگر تفاوت دارند. برای مثال دستگاه های درب بند دستی هزینه خرید کمتری نسبت به دستگاه های درب بند اتوماتیک دارند.

 

 درب بند بطری

محصولات بسیار متعددی در بطری های مخصوص بسته بندی می شوند، به همین خاطر افراد زیادی برای بسته بندی محصولات شرکت، به درب بطری نیاز دارند. روزانه تعداد بسیار قابل توجهی از محصولات در داخل بطری بسته بندی می شوند. به همین خاطر بستن درب این محصولات بدون استفاده از دستگاه درب بند مخصوص، امکان پذیر نخواهد بود.

انواع بطری های شیشه ای و پلاستیکی به کمک قابلیت های این دستگاه، درب گذاری می شوند. انواع مدل های دستی، نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک درب بند بطری متناسب با نیاز و خواسته مشتری طراحی و تولید می شوند.

 

درب بند کنسرو

امروزه با کمک دستگاه درب بند قوطی، انواع محصولات کنسروی را در کمترین زمان ممکن می توان بسته بندی کرد. محصولات کنسروی در تمامی فروشگاه های بزرگ و کوچک دیده می شوند. این محصولات با استفاده از درب بند مخصوص، برای توزیع در مراکز فروش مختلف، آماده می شوند.

امروزه درب انواع قوطی های فلزی با استفاده از درب بند کنسرو، پلمپ می شود. فرایند درب گذاری محصولات کنسروی بدون استفاده از درب بند کنسرو بسیار دشوار خواهد بود. بر همین اساس استفاده از این دستگاه برای بستن درب محصولات کنسروی، اهمیت بسیار زیادی دارد.

 

درب بند پنوماتیک

درب بند پنوماتیک، امروزه به عنوان یک پلمپ بادی در صنایع مختلف به کار می رود.  این دستگاه سرعت نسبتاً بالایی دارد و محصولات متعدد را با کمترین خطا، بسته بندی می کند. امروزه اپراتور با کمترین سختی و فشار می تواند درب بطری های و ظرف های مختلف را بر روی محصولات پلمپ کند.

معمولاً بدنه دستگاه های درب بند پنوماتیک از جنس استیل ساخته می شود. این دستگاه های با دوام و با کیفیت برای رفع نیاز کارخانه ها و کارگاه ها بسیار مناسب است. طرز استفاده از این دستگاه بسیار ساده و آسان است. بنابراین برای کار با این دستگاه دیگر نیازی به گذراندن دوره های آموزشی سخت و طولانی نخواهد بود.

 

درب بند اتوماتیک

کارخانه ها و تولیدی های بزرگ برای بهبود سرعت روند بسته بندی محصولات از دستگاه درب بند اتوماتیک استفاده می کنند. بدون شک ساخت درب بند تمام اتوماتیک در روند بسته بندی و درب بندی محصولات، تحولات بسیار چشمگیری ایجاد کرده است. این محصول از جمله مهمترین و پیشرفته ترین دستگاه های درب بند موجود در بازار بوده و دارای ارزش خرید بسیار بالایی است. امروزه با استفاده از این دستگاه می توان تمامی نکات بهداشتی را به هنگام بسته بندی محصولات رعایت کرد. کارخانه های مجهز به این دستگاه، اعتبار بیشتری در نگاه مشتریان دارند؛ زیرا با استفاده از این دستگاه دیگر نیازی به دخالت نیروی انسانی برای درب گذاری محصولات، نخواهد بود.

 

درب بند دستی

کارگاه های کوچک به دنبال خرید دستگاه های صنعتی با کیفیت و مقرون به صرفه هستند. درب بند دستی برای رفع نیاز کارگاه ها و تولیدی های کوچک بسیار مناسب است. این دستگاه مجهز به هد درب بند مخصوصی است و اپراتور به راحتی می تواند نحوه کار با این دستگاه را فرا بگیرد.

این دستگاه برای بستن درب انواع قوطی ها، بطری های پلاستیکی و شیشه ای قابل استفاده است. این دستگاه، قابلیت ها و امکانات بسیار محدودتری نسبت به سایر مدل های نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک دارد. بنابراین درب بند دستی، پاسخگوی خوبی برای نیاز کسب و کارهای بزرگ نخواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *