نوار نقاله فلزی | تسمه فلزی

نوار نقاله فلزی

نوار نقاله فلزی

نوار نقاله فلزی یکی از پرکاربردترین لوازمی است که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع از دستگاه نوار نقاله دارای تسمه نقاله فلزی است که به کمک آن امکان جابجایی آسان و بی دردسر قطعات و بسته های مختلف فراهم می شود. این دستگاه هزینه استخدام نیروی انسانی را کاهش می دهد و احتمال بروز خطرات احتمالی در محیط کار را نیز به صفر می رساند.

 

کاربرد نوار نقاله فلزی

دامنه کاربرد این دستگاه بسیار وسیع است. این دستگاه یکی از مهمترین کاربردهای سهولت جابجایی مواد و محصولات در خطوط تولید است. علاوه بر این از برخی مدل های این دستگاه به منظور نوار نقاله بارگیری و تخلیه نیز استفاده می کنند.

امروزه حتی در بسیاری از فروشگاه ها از تسمه نقاله فلزی برای جابجایی سریعتر محصولات استفاده می کنند. نمونه های دیگر کاربرد این دستگاه را می توان در پله های برقی و یا حتی پیاده روهای متحرک، مشاهده کرد.

مزایای تسمه نقاله فلزی

این دستگاه به گونه ای طراحی شده است که برای جابجایی انواع محصولات مختلف، هیچ محدودیتی وجود نداشته باشد علاوه بر این در طول مدت زمان استفاده از این دستگاه هیچ گونه سر و صدای اضافی تولید نمی شود. بدون وجود این دستگاه حمل و جابجایی مواد مختلف کار دشوار و زمان بری خواهد بود بنابراین اکثر کارخانه ها و شرکت ها از این دستگاه استفاده می کنند.

 

مشخصات فنی

جنس تسمه این نوار نقاله از فلز است که برای صنایع غذایی معمولاً از فلز استیل استفاده می شود؛ زیرا در برابر مواد غذایی دچار واکنش نمی شود و ماهیت خود را حفظ می کند. گاه از روکش گالوانیزه برای افزایش مقاومت تسمه در برابر هرگونه سایش و خوردگی استفاده می شود.

 

انواع نوار نقاله فلزی

امروزه انواع مدل های مختلف نوار نقاله برای رفع نیاز صنایع مختلف طراحی و تولید می شوند. این دستگاه متناسب با وزن کالاها، مدت زمان کارکرد، نوع کاربرد و … در انواع مختلفی دسته بندی می شوند که هر کدام از انواع این دستگاه در صنعت محبوبیت بسیار بالایی دارد. برخی از انواع نوار نقاله موجود در بازار شامل نوار نقاله زنجیری، نوار نقاله شیبدار، نوار نقاله غلتکی، نوار نقاله بارگیر، نوار نقاله ناودانی و …. می شود که هر کدام از این دستگاه ها ارزش خرید بسیار بالایی دارند.

لازم به ذکر است که این دستگاه از نظر تکنولوژی نیز به دسته های مختلف اتوماتیک و یا نیمه اتوماتیک تقسیم بندی می شوند. مدل اتوماتیک این دستگاه معمولاً کارایی بسیار بیشتری دارد و محصولات مختلف را با سرعت بیشتری به کمک تسمه نوار نقاله فلزی جابجا می کند. مدل اتوماتیک این دستگاه معمولاً در کارخانه و کارگاه های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد.

نوار نقاله با تسمه فلزی

درخواست ساخت انواع نوار نقاله

درخواست و سفارش ساخت دستگاه خود را همین الان از طریق همین فرم برای ما ثبت کنید.

طراحی

طراحی این دستگاه در قزل صنعت آریا تحت کنترل کارشناسان و متخصصان توانمندی انجام می گیرد. این دستگاه ها معمولاً با توجه به نیاز و خواسته مشتری طراحی می شوند. طول تسمه نوار نقاله و قدرت موتور دستگاه از جمله مواردی است که هنگام طراحی نوار نقاله باید در نظر داشت.

 

ساخت

انواع نوار نقاله فلزی به کمک قطعات و لوازم درجه یک و با کیفیت طراحی و ساخته می شوند. ساخت نوار نقاله به عنوان یکی از مهمترین تجهیزات صنعتی، اهمیت بسیار زیادی دارد. ساخت نوار نقاله حساسیت بسیار بالایی دارد. به همین خاطر، امروزه از پیشرفته ترین قطعات و دستگاه ها برای ساخت دستگاه استفاده می شود. این دستگاه برای کاربردهای متنوعی طراحی می شود و مزایای بسیار زیادی برای صنایع مختلف دارد.

 

راهنمای خرید

مشتری برای خرید دستگاه نوار نقاله فلزی مناسب باید یکسری نکات مهم را در نظر داشته باشد. هر کدام از انواع آن، قابلیت تحمل وزن مشخصی از محصولات را دارد. بر همین اساس حتماً قبل از خرید این دستگاه، وزن و ابعاد محصولات تولید کارخانه و یا شرکت را در نظر داشته باشید.

قدرت موتور انواع مختلف این دستگاه با یکدیگر متفاوت است. بر همین اساس اگر تعداد محصولات تولیدی کارخانه ای خیلی زیاد باشد، باید از دستگاه هایی با توان و قدرت بالا استفاده کنند؛ زیرا در غیر این صورت بعد از مدتی به موتور دستگاه آسیب جدی وارد خواهد شد.

 

ایمنی

تمامی قطعات این دستگاه در داخل محفظه ای ویژه قرار داده شده است، به همین خاطر نیروی کار انسانی هیچ برخوردی با قطعات این دستگاه نخواهند داشت. برخی از مدل های این دستگاه به گونه ای طراحی شده اند که در صورت باز کردن بدنه، موتور دستگاه خاموش می شود و احتمال بروز حادثه بسیار کاهش پیدا خواهد کرد.

 

اجزا

چند نمونه از مهمترین اجزای دستگاه، شامل تسمه فلزی، غلطک ها، سیستم ها، مکانیسم ویژه تغییر جهت نوار نقاله، الکتروگیربکس، دنده، شاسی فلزی، زنجیر و … است که گاه در برخی از مدل های این دستگاه قطعات بیشتر و متنوع تری استفاده می شود.

 

نوار نقاله فلزی چیست؟

نوار نقاله فلزی، صفحاتی بسیار مقاوم از جنس فلز است که توسط یک موتور و یا گیربکس کنترل می شود. این وسیله کاربردی برای حمل آسان محصولات و بسته های مختلف طراحی شده است و تا به امروز انجام بسیاری از فعالیت ها را آسان تر کرده است.

 

قیمت نوار نقاله فلزی

کیفیت نوار نقاله در تعیین قیمت خرید آن بسیار موثر است. علاوه بر این نوع مدل این دستگاه و همچنین کاربرد آن باعث افزایش رنج خرید قیمت این دستگاه می شود. امروزه کسب و کارهای مختلف می توانند مدل مناسب این دستگاه را با هزینه مناسب و بصرفه خریداری نمایند. مشخصات فنی دستگاه از جمله مواردی است که اطلاعات کافی در مورد قیمت خرید این دستگاه را در اختیار مشتری قرار می دهند. مدل تمام اتوماتیک این دستگاه معمولاً قیمت بیشتری به نسبت مدل نیمه اتوماتیک این دستگاه دارد.برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت نوار نقاله های فلزی همین الان با ما تماس بگیرید.

 

خرید و فروش

امروزه انواع نوار نقاله فلزی را در ابعاد و اندازه های مختلف برای استفاده در صنایع و فروشگاه ها می توان خریداری کرد. تسمه نوار نقاله فلزی یکی از پرفروش ترین تسمه های نقاله موجود در بازار است که همواره افراد زیادی متقاضی خرید این دستگاه هستند. شرکت های مختلفی مسئولیت سفارش و فروش تسمه نوار نقاله فلزی را برعهده دارند.

ارسال پاسخ

همین حالا با ما در ارتباط باشید