پرکن مایعات پمپی یا لودسلی

دستگاه پرکن مایعات پمپی یا لودسلی

پرکن مایعات پمپی یا لودسلی

دستگاه پرکن مایعات پمپی که قزل صنعت آریا پس از تلاش های فراوان توانست ساخت آن را به همراه بهترین نازل مناسب ان به اتمام برساند. یک دستگاه پمپی به همراه لودسل می باشد که امکان پرکردن مواد رقیق و غلیظ را برای کاربر فراهم میکند.

این دستگاه در دو حالت نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک با 2 الی 20 نازل قابل ساخت می باشد.نازل های استفاده شده نازل های پرکن با کد 05 الی 08 می باشد که با توجه به نیاز خریدار از یکی از این مدل ها استفاده می شود.

نازل های این دستگاه قابلیت تغییر در سر نازل را دارند تا بتوان دستگاه را به راحتی برای انواع ظروف آماده پرکردن کرد.

 

امکانات و ویژگی ها

دستگاه پرکن مایعات پمپی دارای یک مخزن اصلی به حجم 200 لیتر می باشد که مواد ساخته شده توسط پمپ به داخل مخزن پمپ شده ، و از انجا به پشت نازل هدایت می شود. در نهایت نازل ها باز شده و مواد به داخل بطری وارد میشود تا زمانی که نمایش گر لودسل وزن دلخواه مارا نشان دهد.

زمانی که نمایش گر وزن مشخص شده را به ما نشان داد جک های پشت نازل ، فرمان بسته شدن را دریافت و نازل ها بسته شده و جریان مواد به داخل بطری از بین می رود.در پشت هر نازل از یک شیر برای کنترل دبی عبوری و همچنین برای اینکه در موقع ایجاد مشکل در خط تولید بتوانیم آن نازل را از مسیر خط خارج کنیم ، از یک شیر استفاده کرده ایم.

این دستگاه در دو مدل نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک قابل ساخت و ارسال می باشد تفاوت اصلی در این دو مدل در قسمت گداشتن و برداشتن بطری بوده که در حالت نیمه اتوماتیک قرار دادن بطری در زیر نازل و سپس خارج کردن آن و گذاشتن بر روی نوار نقاله توسط دست صورت می پذیرد ولی در حالت اتوماتیک تمامی این مراحل توسط خود دستگاه صورت می پذیرد. (برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ساخت دستگاه های پرکن مایعات مطلب ساخت دستگاه پرکن مایعات را مطالعه بفرمایید)

دستگاه با توجه به ابعاد خود و نیاز مشتری بین 3 الی 6 متر نوار نقاله دارد.

ارسال پاسخ

همین حالا با ما در ارتباط باشید