دستگاه صنعتی

راهنمای خرید درب بند

راهنمای خرید درب بند به مشتریان کمک می کند تا بهترین دستگاه دربند را برای کسب و کار خود خریداری کنند. اکثر صنایع و کارخانه ها برای بستن درب محصولات غذایی، بهداشتی، دارویی و … به این دستگاه نیاز دارند. دستگاه درب بند، در خط تولید و بسته بندی محصولات صنایع مختلف، نقش بسیار مهمی دارد.

انواع قوطی های پلاستیکی، فلزی، شیشه ای و .. با استفاده از دستگاه درب بند، درب گذاری می شوند. امروزه برای بستن درب بطری های کوچک و بزرگ نیز باید از درب بند بطری مخصوص استفاده شود. ارزش محصولات مواد غذایی و یا دارویی بدون استفاده از دستگاه درب بند بطری مناسب، قابل تایید نخواهد بود.

خرید دستگاه درب بند برای رعایت بهداشت به هنگام درب گذاری محصولات، اهمیت بسیار زیادی دارد. هر کدام از انواع دستگاه های درب بند، راهنمای خرید مخصوصی دارند که به خوبی مشتری را جهت انتخاب بهترین دستگاه درب بند، راهنمایی می کند.

 

راهنمای خرید درب بند

مشتری باید با توجه به راهنمای خرید درب بند، دستگاه مورد نیاز خود را از میان انواع مدل های این دستگاه، سفارش دهد. بسیاری از مشتریان نمی توانند در مورد خرید دستگاه درب بند قوطی فلزی و یا سایر محصولات مختلف به راحتی تصمیم بگیرند برهمین اساس به مطالعه این مطلب نیاز پیدا میکنند.

مشتریان با در نظر گرفتن راهنمای خرید درب بند، ابتدا باید نوع نیاز خود را از دستگاه درب بند مشخص کنند. همه کارفرمایان می توانند برای بستن درب محصولات مختلف خود با بسته بندی های گوناگون از دستگاه درب بند استفاده کنند. امروزه شرکت قزل صنعت آریا با استفاده از دانش روز دنیا، انواع دستگاه های درب بند ساده و پیشرفته را متناسب با خواسته و نیاز مشتری طراحی و تولید می کند.

هنگام سفارش درب بند باید به نوع تکنولوژی ساخت درب بند نیز توجه کنید. انواع مدل های درب بند دستی، درب بند نیمه اتوماتیک و دستگاه درب بند اتوماتیک قابل سفارش و طراحی است. این دستگاه ها با هدف تسریع روند بسته بندی محصولات صنایع مختلف، طراحی می شوند. انواع درب بند، امکانات و قابلیت های متنوعی دارند.

درب بند تمام اتوماتیک، دستگاهی بسیار مجهز و پیشرفته ای است. این دستگاه در مرحله آخر خط تولید نصب می شود. درب بند پنوماتیک، یکی دیگر از انواع مدل های این دستگاه است که با نیروی باد کار می کند. این دستگاه به خوبی درب محصولات را بر روی آن ها فیکس و پلمپ می کند و از ورود هر گونه گرد و غبار به داخل محصولات جلوگیری خواهد کرد.

طراحی درب بند با در نظر گرفتن انتظارات مشتری از این دستگاه، انجام می شود. برخی از کارگاه ها و تولیدی های کوچک به دلیل حجم تولید کمی که دارند می توانند از دستگاه های ساده و کم هزینه درب بند دستی استفاده کنند. کارگاه و تولیدی های بزرگ برای رفع نیاز خط تولید خود معمولاً از دستگاه های پیشرفته اتوماتیک و نیمه اتوماتیک استفاده می کنند.

امروزه هنگام سفارش درب بند باید بودجه اولیه کارفرما را نیز در نظر داشت. هزینه خرید انواع مدل های این دستگاه با در نظر گرفتن کیفیت این دستگاه و عملکردی که دارند با یکدیگر متفاوت است. دستگاه های درب بند پیشرفته تر و جدیدتر از هزینه خرید بیشتری به نسبت دستگاه های ساده و دستی برخوردار هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *