شیرینگ پک آب معدنی

 • شیرینگ پک آب معدنی

  امروزه در کارخانه ها برای افزایش سرعت بسته بندی بطری های آب معدنی از شیرینگ پک آب معدنی استفاده می شود. این دستگاه از مهمترین تجهیزات صنعتی کارخانه ها محسوب می شود و در قسمت نهایی بسته بندی بطری های آب معدنی نقش دارد.

  بطری های آب معدنی توسط جک پارویی شکل این دستگاه کنار یکدیگر قرار داده می شوند و سپس عمل شیرینگ پک کردن بطری ها با کیفیت و دقت بالایی انجام می گیرد. این دستگاه نایلون مخصوصی را با حرارت مشخصی  به دور چندین بطری می پیچد و بطری های آب معدنی را به خوبی بسته بندی می کند. امروزه با کمک این دستگاه به راحتی می توان 300 تا 400 بطری را در هر ساعت آماده و بسته بندی کرد.

  انواع شیرینگ آب معدنی

  انواع شیرینگ آب معدنی با توجه به تکنولوژی ساخت در دو دسته شیرینگ پک آب معدنی اتوماتیک و شیرینگ پک آب معدنی نیمه اتوماتیک تقسیم بندی می شوند. این دستگاه ها از نظر عملکرد، قیمت خرید، امکانات و قابلیت ها با یکدیگر تفاوت دارند، به همین خاطر مشتریان همواره قبل از خرید این دستگاه باید با انواع مدل آن به خوبی آشنا شوند.

  شیرینگ پک آب معدنی اتوماتیک

  شیرینگ آب معدنی اتوماتیک، دستگاهی بسیار پیشرفته و پرکاربردی است که برای تسریع فرایند بسته بندی بطری ها، بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. اکثر کارخانه ها و تولیدی های بزرگ که در طول روز تعداد زیادی بطری آب معدنی تولید می کنند به شیرینگ پک تمام اتوماتیک نیاز دارند.

  این دستگاه بدون نیاز به دخالت نیروی کار انسانی، تمامی مراحل بسته بندی نهایی بطری های آب معدنی را با دقت و کیفیت بسیار بالایی انجام می دهد. سرعت بسته بندی بطری های آب معدنی با این دستگاه بسیار فوق العاده است. علاوه بر این احتمال بروز هرگونه نقص و خطا به هنگام شیرینگ کردن بطری های آب معدنی با این دستگاه بسیار پایین است.

  شیرینگ آب معدنی اتوماتیک به دلیل مزایا و امکانات ویژه ای که دارد از هزینه خرید بیشتری نسبت به مدل نیمه اتوماتیک آن برخوردار است؛ ولی با این حال بسیاری از کارخانه ها و تولیدی های بزرگ برای رفع نیاز کسب و کار خود، این دستگاه را خریداری می کنند و از مزایای آن به خوبی تا مدت های طولانی استفاده می کنند.

   

  شیرینگ پک آب معدنی نیمه اتوماتیک

  عملکرد شیرینگ آب معدنی نیمه اتوماتیک به حضور نیروی کار انسانی، وابسته است، به همین خاطر اگر قصد خرید این دستگاه را دارید باید نیروی کار انسانی توانمند و دوره دیده ای را برای نظارت بر کار این دستگاه، استخدام کنید.

  کیفیت بسته بندی بطری های آب معدنی با استفاده از شیرینگ آب معدنی نیمه اتوماتیک نیز بسیار مطلوب و قابل قبول است، به همین خاطر این دستگاه نیز همواره طرفداران بسیار زیادی دارد.

  افرادی که تولیدی های کوچک تری دارند و نیازی به صرف هزینه زیاد برای خرید دستگاه های پیشرفته ندارند، می توانند مدل شیرینگ آب معدنی نیمه اتوماتیک را تهیه کنند. هزینه خرید این دستگاه بسیار مناسب و مقرون بصرفه است. این دستگاه طول عمر بسیار بالایی دارد و هزینه تعمیر و نگهداری آن نیز بسیار مناسب و مقرون بصرفه است.

   

  شیرینگ پک تونلی

  دستگاه شیرینگ پک تونلی یکی از بهترین دستگاه ها برای بسته بندی بطری های آب معدنی است. انواع بطری های آب معدنی کوچک و بزرگ به صورت دوتایی و سه تایی با استفاده از این دستگاه، بسته بندی می شوند. این دستگاه مجهز به تونل نسبتاً بزرگی بوده و یکسری المنت های حرارتی مخصوصی در آن تعبیه شده است که حرارت لازم برای شیرینگ کردن نایلون بسته بندی را تامین می کنند.

  بطری های آب معدنی بر روی نوار نقاله دستگاه قرار داده می شوند. سپس بعد از وارد شدن به تونل حرارتی این دستگاه، عمل شیرینگ پک کردن بطری ها انجام می شود. این دستگاه با استفاده از فیلم های ضخیم، بطری های آب معدنی را با کیفیت بسیار مطلوبی، بسته بندی می کند.

  شیرینگ پک کابینی برخلاف شیرینگ پک تونلی، عملکرد ساده تری دارد و بیشتر برای کارگاه ها و تولیدی های کوچک مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین توانایی بسته بندی بطری های آب معدنی متعدد در طول بازه زمانی کوتاه را ندارد.

  درخواست ساخت دستگاه شیرینگ پک

  درخواست و سفارش ساخت دستگاه خود را همین الان از طریق همین فرم برای ما ثبت کنید.

  امکانات

  امکانات و قابلیت های این دستگاه به نوع نیاز مشتری بستگی دارد. برخی از انواع این دستگاه ها مجهز به سیستم کنترل ویژه ای است که به کمک آن شما می توانید سرعت بسته بندی بطری های آب معدنی و همچنین میزان حرارت المنت های دستگاه شیرینگ را نیز به خوبی کنترل کنید.

  در صورت بروز مشکل به هنگام کارکرد این دستگاه ها می توانید از قسمت کنترل، این دستگاه را خاموش کنید و از بروز مشکل و ضرر اقتصادی جلوگیری کنید. مدل تمام اتوماتیک شیرینگ آب معدنی از امکانات و قابلیت های بیشتری برخوردار است. این دستگاه با استفاده از نوار نقاله مخصوص به خوبی بسته های آب معدنی را بدون دخالت انسان، جابه جا می کند.

  ویژگی ها و مزایا

  شیرینگ آب معدنی به دلیل ویژگی ها و مزایای متعدد، بسیار مورد استقبال و توجه کارخانه ها و تولیدی های بزرگ و کوچک، قرار گرفته است. امروزه با استفاده از شیرینگ پک آب معدنی، تعداد زیادی از بطری های آب معدنی را با چیدمان منظم به صورت محکم در کنار یکدیگر قرار می دهند. شیرینگ کردن بطری های آب معدنی مانع از بروز مشکل به هنگام جابجایی و حمل و نقل بطری ها خواهد شد. دستگاه شیرینگ پک ، ظاهر بسته بندی بطری های آب معدنی را بهبود می بخشد و  کیفیت بسته بندی را نیز به میزان چشمگیری افزایش می دهد.

  امروزه استفاده از این دستگاه برای تکمیل بسته بندی بطری ها، انتخاب بسیار اقتصادی و مقرون بصرفه ای است. کارفرمایان می توانند با انتخاب پلاستیک های شیرینگ، انواع تبلیغات را بر روی بسته بندی بطری ها چاپ کنند و از این طریق، اعتبار و ارزش محصولات تولیدی کارخانه خود را افزایش دهند.

   

  قیمت شیرینگ پک آب معدنی

  شرکت قزل صنعت آریا همواره مناسب ترین و کاربردی ترین دستگاه شیرینگ پک آب معدنی را برای مشتریان، طراحی و تولید می کند. تیم قزل صنعت آریا با در نظر گرفتن بودجه مشتری و همچنین نیاز کسب و کار او، دستگاه های صنعتی و پیشرفته را با امکانات و قابلیت های منحصر به فرد تولید می کنند.

  قیمت شیرینگ پک آب معدنی با توجه به نوع مدل دستگاه و کارایی آن تعیین خواهد شد. هزینه خرید دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی با توجه به کیفیت قطعاتی که در ساختار این دستگاه ها به کار گفته شده و همچنین با در نظر گرفتن آپشن ها و قابلیت های آن ها، تعیین می شود.

  ۱
  ۲
  ۳
  ۴
  ۵
  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  همین حالا با ما در ارتباط باشید