دستگاه صنعتی

طراحی دستگاه درب بند

با طراحی درب بند دستی، بسته بندی انواع مواد غذایی کنسروی و انواع بطری های نوشیدنی ساده شده است. امروزه به دلیل افزایش کارخانه ها و افزایش برندهای گوناگون اهمیت تولید و طراحی درب بند روز به روز مهم تر تلقی می شود. یک سری ماشین آلات اعم از لیبل زن، پرکن ها و درب بند ها در بیشتر کارخانه های تولیدی کاربرد دارند. طراحی و تولید درب بند در انواع مختلف از سایر دستگاه ها بیشتر اهمیت دارد. چرا که عدم درب بندی مناسب و عدم رعایت بهداشت موجب بلا استفاده ماندن محصول نهایی می شود. توزیع مواد غذایی و کنسروها بدون درب امکان پذیر نمی باشد. درب بند های اتوماتیک سرعت عمل درب گذاری محصولات مختلف را بسیار بالا برده است. به همین دلیل کارخانه ها نسبت به خرید این دستگاه ترغیب پیدا کرده اند.

 

هدف از طراحی درب بند

ساخت درب بند به منظور سهولت بسته بندی ظروف و بطری های مختلف انجام شد. با عرضه این محصول کارخانه ها با رعایت استانداردها و اصول بهداشتی عملیات درب گذاری و بسته بندی مواد غذایی را با سرعت بالا انجام می دهند. مخصوصاً مدل اتوماتیک این محصول امکان درب گذاری بدون نیروی انسانی را فراهم نمود. ایمنی درب بند ها بسیار بالا بوده و مشکلی در روند بسته بندی ایجاد نمی شود. امروزه انواع متعددی درب بند با ویژگی های مختلف تولید و به بازار عرضه می شوند که هر یک متناسب با ویژگی ها قیمت متفاوتی دارد.

 

طراحی درب بند به صورت اختصاصی

تیم حرفه ای قزل صنعت آریا با توجه به استانداردهای لازمه و دانش طراحان بهترین و با کیفیت ترین دستگاه ها را به صورت تخصصی متناسب با نیاز مشتری طراحی و تولید می کند. در واقع هدف اصلی این تیم عرضه محصول کاربردی بر اساس نیاز مشتری است. طراحی درب بندهای متنوع با کارایی های متعدد مطابق با نیاز و استراتژی کسب و کار شما با بالاترین کیفیت انجام می شود. بنابراین در صورت تمایل و دریافت مشاوره های لازم می توانید با شرکت تماس بگیرید. تمام انواع دستگاه های نام برده شده موجود است و شما می توانید هر کدام از درب بندها را متناسب با بودجه و نیاز کسب و کارتان تهیه کنید. در واقع کارشناس ها در زمینه انتخاب نوع درب بند شما را راهنمایی کرده و بهترین و کاربردی ترین دستگاه را با سرعت بالا به شما تحویل می دهند. لازم به ذکر است که قیمت هر یک از انواع درب بند ها نسبت به مزیت ها و کاربردشان مقرون به صرفه و اقتصادی است.

 

انواع درب بند

  • درب بند بطری: این دستگاه برای درب گذاری انواع قوطی های دارویی و بطری های پلاستیکی یا فلزی مناسب و کاربردی است. بسته بندی دارو دارای حساسیت خاصی است به همین دلیل بهتر است به صورت اصولی با رعایت اصول ایمنی انجام شود.
  • درب بند پنوماتیک: این دستگاه با پلمپ بادی انواع بطری های پلاستیکی و شیشه ای را به صورت دستی بسته بندی می کند. درب بند پنوماتیک با انواع هد در سایزهای یک تا نه سانتی متری و لاستیک های سیلیکونی انواع بطری در سایزهای متعدد را به صورت استاندارد پلمپ می کند. افزایش سرعت بسته بندی و پلمپ بطری ها به وسیله این دستگاه قابل توجه مشتریان واقع شده است.
  • درب بند کنسرو: این دستگاه برای قوطی های مختلف با سایزهای متفاوت قابل تنظیم است. البته قوطی های کنسرو در اشکال گوناگون دارای دستگاه درب بند قوطی فلزیمخصوص هستند. برخی قوطی ها دایره ای و برخی دیگر چهارگوش هستند.
  • درب بند اتوماتیک: طراحی درب بند اتوماتیک برای بالا بردن سرعت عمل بسته بندی انجام شد. این دستگاه با استفاده از نوار نقاله، جک پنوماتیک و انواع هد امکان درب گذاری اتوماتیک بدون نیروی انسانی را فراهم کرد. تنظیم ارتفاع یکی دیگر از مزیت های این دستگاه به شمار می رود.
  • درب بند دستی: طراحی درب بند دستی برای بسته بندی بطری ها و قوطی های فلزی در کارگاه های تولیدی کوچک مورد استفاده قرار می گیرد. روی این دستگاه هد مخصوص قرار گرفته و به وسیله اپراتور و نیروی باد عمل درب بندی صورت می گیرد. انواع شربت ها، انواع نوشیدنی ها همچنین آب معدنی ها به وسیله این دستگاه قابل درب گذاری هستند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *