نوار نقاله توری

نوار نقاله با تسمه توری

نوار نقاله توری

نوار نقاله توری یکی از پرفروش ترین دستگاه های نوار نقاله است که به صورت مداوم حرکت می کند و مواد و محصولات مختلف را از بخشی به بخش دیگر انتقال می دهد. امروزه صنایع غذایی مختلف مثل صنایع بیسکویت سازی و کارخانجات تولید کننده مواد غذایی از نوار نقاله توری استفاده می کنند. این دستگاه حالت زنجیری دارد، به همین خاطر بسیار مورد توجه و استقبال کارخانه ها و صنایع قرار می گیرد.

تسمه نقاله توری، بسیار با کیفیت و بادوام است، به همین خاطر تا مدت های طولانی می توان از این دستگاه در صنایع مختلف، استفاده کرد. این دستگاه به راحتی قابل تعمیر است بنابراین در صورت بروز مشکل می توان با صرف کمترین هزینه، مقدمات تعمیر و بهبود دستگاه را فراهم کرد.

نوار نقاله توری و نوار نقاله بارگیری از جمله مهمترین تجهیزات و ماشین آلات صنعتی مهمی است که امروزه در خط تولید و مونتاژ بسیاری از کارخانه ها و تولیدی های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند. انواع نوار نقاله بیشتر برای جابجایی و سهولت حمل و نقل مواد و محصولات مختلف با ویژگی های متفاوت به کار برده می شود.

عملکرد

نوار نقاله توری به دلیل عملکرد بسیار ویژه ای که دارد از ارزش خرید بسیار بالایی برخوردار است. این نوار نقاله به صورت منظم و بدون وقفه مواد و محصولات مورد نظر را در بین بخش های مورد نظر جابجا می کند و سرعت انجام امور بسته بندی و مونتاژ را افزایش می دهد.

این دستگاه نیاز چندان زیادی به نیروی برق ندارد. بنابراین با خرید این دستگاه در هزینه مصرف برق نیز صرفه جویی خواهد شد. عملکرد این دستگاه به گونه ای است که راندمان انتقال محصولات و مواد را بهبود می بخشد. این دستگاه به دلیل دوام بالایی که دارد به خوبی محصولات سنگین با دمای بالا را جابجا می کند.

 

انواع تسمه نقاله توری

امروزه انواع نوار نقاله توری را از جنس آهن، فولاد، گالوانیزه، استیل های مختلف 304، 310، 316 و یا فلزات مختلف دیگر می سازند. این دستگاه در صنعت بسیار پرکاربرد و پر استفاده است، به همین خاطر ساخت و تولید تسمه نوار نقاله فلزی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

امروزه مدل های تسمه نوار نقاله نسوز، سیمی، فلزی و استیل کورد در صنایع مختلف، مورد استفاده قرار می گیرند. طراحان و مهندسان توانمند مراحل ساخت و طراحی نوار نقاله را متناسب با نیاز و سفارش مشتری انجام می دهند. بر همین اساس مشتری می تواند متناسب با نیاز حرفه کاری خود، جنس مناسب را انتخاب کند.

 

کاربرد

تسمه نقاله توری کاربرد های بسیار متعددی در صنایع و کارخانه های مختلف دارد. امروزه از تسمه نقاله توری در واحد مونتاژ و بسته بندی به خوبی استفاده می شود. این نوار نقاله انعطاف پذیری بسیار بالایی دارد. نوار نقاله توری بیشتر در مواردی کاربرد دارد که محصولات از درون دما و حرارت بالا عبور می کنند زیرا تسمه نوار نقاله توری در برابر دمای بالا بسیار مقاوم است و ذوب نمی شود.

کاربرد این دستگاه بسیار وسیع و نامحدود است، به همین خاطر امروزه انواع صنایع پتروشیمی، خودروسازی، صنایع شیمیایی و داروسازی و بسیاری از صنایع دیگر از قابلیت ها و امکانات این دستگاه، استفاده می کنند. این دستگاه به خوبی هزینه نیروی کار انسانی را کاهش می دهد و باعث افزایش سرعت جابجایی محصولات می شود.

ساخت نوار نقاله با توجه به نوع کاربرد دستگاه، ابعاد و اندازه آن، نوع محصولات و موادی که بر روی آن قرار می گیرد، انجام می شود. نوار نقاله توری استیل بیشتر برای صنایع مواد غذایی ساخته می شود و نوار نقاله بافته شده از فولاد نیز برای صنایع سنگ شکن کاربرد دارد.

 

قیمت نوار نقاله توری

قیمت نوار نقاله توری با توجه به شرایط اقتصادی موجود، مدام در حال تغییر است، به همین خاطر مشتریان می توانند با مراجعه به سایت قزل صنعت آریا از قیمت روز ماشین آلات و تجهیزات صنعتی مطلع شوند.

کارفرمایان باید از قبل دستگاه نوار نقاله مورد نیاز را با توجه به نوع نیاز کارخانه خود، سفارش دهند؛ زیرا فضای کارخانه و صنایع مختلف با یکدیگر متفاوت است. قیمت تسمه توری نیز بعد از سفارش مشتری با در نظر گرفتن امکانات و قابلیت های مورد نظر مشتریان، تعیین خواهد شد. نوع جنس مفتول ها، ابعاد و اندازه تسمه نوار نقاله، نوع بافت تسمه و … در هزینه خرید این دستگاه، تاثیر می گذارد.

 

تسمه نقاله توری ارزان

امروزه دیگر اکثر افراد می دانند که نوار نقاله چیست و چه کاربردهایی دارد. همه افراد با پرداخت هزینه مناسب می توانند نوار نقاله مناسبی برای تولیدی های بزرگ و کوچک خود، تهیه کنند و با استفاده از آن فعالیت های حمل و نقل محصولات را با سرعت و دقت بهتری انجام دهند.

نوار نقاله توری ارزان با امکانات و قابلیت های مناسب برای مشتریان طراحی و ساخته می شود. همه مشتریان با در نظر گرفتن بودجه مشخصی می توانند ماشین آلات صنعتی مورد نیاز خود را برای اهداف کارخانه و صنعت خود، سفارش دهند.

امروزه دیگر بدون استفاده از انواع نوار نقاله، امکان جابجایی آسان محصولات کارخانه ها وجود نخواهد داشت؛ زیرا فرایند انتقال و حمل و نقل با استفاده از نیروی انسانی، پروسه ای بسیار سخت و زمان بری خواهد بود که از نظر اقتصادی نیز به ضرر کارفرما تمام می شود.

همین حالا با ما در ارتباط باشید