درب بند بطری دستی، یکی از جدیدترین و مجهزترین دستگاهی است که برای بستن درب قوطی های مختلف فلزی و یا شیشه ای از آن استفاده می شود. امروزه میزان تولید محصولات مختلف غذایی و بهداشتی بسیار افزایش پیدا کرده است بنابراین صنایع مختلف برای بسته بندی سریع و بهداشتی محصولات خود همواره به فکر تهیه تجهیزات کاربردی همچون دستگاه های درب بند است.

اهمیت دستگاه درب بند بسیار بیشتر از سایر تجهیزات و ماشین آلات صنعتی است زیرا بستن درب تعداد محصولات زیاد به صورت دستی کار بسیار سخت و زمان بری خواهد بود. علاوه بر این بستن درب توسط نیروی انسانی، کار بهداشتی و استانداردی نیست و کیفیت محصولات شما را زیر سوال خواهد برد. لازم به ذکر است که اگر عمل درب گذاری محصولات با استفاده دستگاه درب بند انجام نگیرد، آنگاه محصول بسته بندی شده برای مصرف مناسب نخواهد بود.

دستگاه دربند قوطی و یا محصولاتی دیگر، وسیله ای است که به کمک آن می توان محصولات تولید شده را با سرعت بالا و بدون وقفه، بسته بندی کرد. امروزه قطعات بسیار مجهز و پیشرفته ای در ساخت این دستگاه مورد استفاده قرار می گیرند. لوازمی مثل هد، قرقره، الکتروموتور، بدنه دستگاه، درب انداز، بیرون انداز و …. در طراحی این دستگاه مورد استفاده قرار می گیرند.

دستگاه درب بند

دستگاه درب بند امروزه در صنایع مختلفی استفاده می شود. این دستگاه برای پیشبرد پروسه بسته بندی ضروری است. دستگاه دربند همانند دستگاه پرکن برای بسته بندی محصولات مختلف به کار گرفته می شود، در واقع تمامی صنایعی که به کمک دستگاه پرکن، محصولات خود را آماده می کنند به دستگاه درب بند نیز احتیاج دارند.

صنایع مختلف دارویی، کشاورزی، غذایی، شیمیایی و … برای بستن درب قوطی های مختلف شیشه ای و یا فلزی از این دستگاه استفاده می کنند. مسلماً اشکال قوطی های مختلف رب گوجه، خاویار، انواع خورشت ها، کمپوت ها و .. با یکدیگر متفاوت است. بر همین اساس امروزه دستگاه درب بند در اشکال مختلفی طراحی و تولید می شود. مشتری باید دستگاه مورد نیاز خود را با توجه به شکل بسته بندی محصولات انتخاب و خریداری کند. امروزه بستن درب قوطی های مختلف به صورت دستی، عملاً غیر ممکن است برهمین اساس تمامی صنایع تولید کننده محصولات درب دار از این وسیله استقبال می کنند.

درب بند اتوماتیک

درب بند قوطی فلزی

دستگاه دربند نوشیدنی

دستگاه درب بند بطری شیشه ای

درب بند دستی

درب بند دستی

درب بند نیمه اتوماتیک درب های پرسی

درب بند نیمه اتوماتیک برای درب های پرسی

درب بند اتوماتیک بطری

دستگاه درب بند بطری پلاستیکی و انواع ظروف

درب بند تریگر

دستگاه درب بند تریگر

درب بند نیمه اتوماتیک شیشه

درب بند اتوماتیک ژل

درب بند نیمه اتوماتیک

درب بند نیمه اتوماتیک و اتومانیک ظروف

درب بند نیمه اتوماتیک

دستگاه درب بند انواع ظروف

اطلاع از قیمت ها و ثبت سفارش

  درب بند نیمه اتوماتیک و اتومانیک ظروف

  درب بند دستی و نیمه اتوماتیک

  درب بند دستی، یکی از دستگاه های مهم و پر استفاده است که امروزه بسیاری از کارگاه ها و تولیدی های کوچک از آن استفاده می کنند. انواع بطری های پلاستیکی، فلزی، شیشه ای، شربت ها و … را می توان با استفاده از این دستگاه ساده، درب گذاری کرد. هزینه تهیه بسیاری از تجهیزات صنعتی بسیار گران است. بر همین اساس بسیاری از افراد نمی توانند دستگاه های پیشرفته و تمام اتوماتیک برای بستن درب محصولات خود تهیه نمایند. این نوع از درب بند ساده ترین دستگاه دربند بطری برای بستن درب ظروف و بطری است که عملکرد نسبتاً خوبی دارد و مهمترین مزیت خرید این دستگاه نیز، قیمت مناسب آن است.

  درب بند دستی وایتکس

  درب بند دستی وایتکس

  دستگاه درب بند دستی

  دستگاه درب بند دستی

  درب بند دستی شامپو

  درب بند دستی شامپو

  درب بند دستی شامپو

  درب بند دستی شامپو

  درب بند دستی ریکا و مایع ظرفشویی

  دستگاه درب بند دستی ریکا و مایع ظرفشویی

  درب بند دستی، ساده ترین دستگاه موجود در بازار است که برای استفاده از این دستگاه، حضور اپراتور الزامی است. این دستگاه ابعاد کوچکی دارد و فضای چندان زیادی را اشغال نمی کند. معمولاً صنایع بزرگی که تعداد محصولات بسیار بالایی دارند از این دستگاه استفاده نمی کنند زیرا این دستگاه قابلیت بسته بندی سریع تعداد بالایی از محصولات را ندارد.

  دستگاه درب بند دستی برای آماده سازی انواع قوطی های فلزی، شیشه ای و یا پلاستیکی قابل استفاده است. این دستگاه بیشتر برای شرکت ها و کارگاه های کوچک و خانگی تهیه می شود. خرید این دستگاه باعث صرفه جویی در هزینه خواهد شد. علاوه بر این دیگر برای نصب دستگاه دربند نیازی به اشغال فضای چندان زیاد نخواهد بود.

  کارگاه های کوچک همواره دغدغه تامین تجهیزات و دستگاه صنعتی را دارند. این کارگاه ها می توانند با پرداخت هزینه مناسب و کم، دستگاه درب بند دستی مناسب را خریداری کنند. دستگاه درب بند دستی برای بسته بندی تمامی محصولات کارگاه های کوچک کفایت می کند و دیگر نیازی به پرداخت هزینه زیاد برای تهیه تجهیزات بسیار پیشرفته نیست. شخصی که به عنوان اپراتور، مسئولیت کار با این دستگاه را برعهده می گیرد، باید اطلاعات کافی در مورد عملکرد این دستگاه را داشته باشد. این شخص باید دوره آموزشی لازم کار با این دستگاه را فرا بگیرد. در غیر این صورت نمی تواند با سرعت، درب این قوطی ها را به کمک این دستگاه ببندد. این دستگاه برای بستن درب انواع بطری آب معدنی، انواع شربت ها، بطری های شیشه ای و … قابل استفاده است.

  لازم به ذکر است که هد مخصوصی بر روی این دستگاه تعبیه شده است و برای کارکرد بهینه این دستگاه تامین نیروی باد الزامی است. اگر اپراتور به کار خود مسلط باشد، آنگاه می تواند تمامی محصولات را بدون ایجاد کوچکترین آسیب و مشکلی بسته بندی کند. معمولاً با استفاده از این دستگاه مشکلاتی نظیر ساییده شدن درپوش رخ نمی دهد.

   

  درب بند بطری

  درب بند بطری امروزه در اشکال متنوعی طراحی می شود. این دستگاه در تولیدی های کوچک و بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه بدون استفاده از دستگاه دربند مناسب، امکان بسته بندی راحت و آسان بطری های مختلف وجود نخواهد داشت. امروزه اکثر کارخانه ها و کارگاه ها بعد از دستگاه پرکن مایعات از این درب بند ها جهت بستن دقیق درب انواع بطری ها استفاده می کنند. مسلماً استفاده از نیروی انسانی برای انجام امور سریع، کار بسیار سخت و زمان بری است. بر همین اساس بهتر است برای سهولت بسته بندی بطری ها از این دستگاه استفاده شود. علاوه بر این به کمک این دستگاه، نکات بهداشتی نیز با دقت بیشتری رعایت خواهد شد.

  درب بند بطری

  دستگاه درب بند بطری

  درب بند بطری

  درب بند بطری انواع ظروف

  درب بند بطری دستی

  دستگاه درب بند بطری دستی

  درب بند انواع بطری

  دستگاه درب بند انواع بطری

  درب انواع نوشیدنی ها مثل آب معدنی، برخی از نوشابه ها، شیر و … توسط دستگاه دربند نوشیدنی بسته و پلمپ می شوند. امروزه این امکان برای شرکت ها وجود دارد که بستن بطری های خود را نیز با استفاده از از دستگاه درب بند مخصوص انجام دهند. درب بند بطری برای رعایت نکات بهداشتی استفاده می شود زیرا اگر اپراتور کار بستن درب بطری را انجام بدهد آنگاه ممکن است آلودگی ثانویه وارد بطری شود.

  درب بند بطری به صورت اشکال مختلفی طراحی می شوند. این دستگاه به صورت درب بند اتوماتیک و بدون نیاز به اپراتور نیز قابل تهیه است، در واقع انتخاب نوع درب بند بطری به هدف شما از خرید این دستگاه بستگی دارد.

  با توجه به اینکه بستن درب بطری بدون استفاده از درب بند بطری عملاً غیر ممکن است. بر همین اساس امروزه اکثر کارخانه هایی که محصولات خود را در درون بطری بسته بندی می کنند از این دستگاه ها استفاده می کنند. درب بند بطری در انواع مدل های دستی، نیمه اتوماتیک و اتوماتیک طراحی و ساخته می شود.

  نوع دستی این درب بند، ساختار بسیار ساده ای دارد در حالی که نمونه درب بند بطری نیمه اتوماتیک و اتوماتیک عملکرد بسیار بهتری دارند. هر کدام از مدل های این دستگاه مزایای ویژه ای دارند که مشتری باید با توجه به نیاز کسب و کار خود، نسبت به انتخاب دستگاه مناسب اقدام کند.

  انواع درب بند بطری

  امروزه به دلیل افزایش صنعت های مختلف، اهمیت استفاده از دستگاه دربند بطری نیز افزایش پیدا کرده است. بر همین اساس طراحان انواع دستگاه درب بند را برای رفع نیاز شرکت ها و کارخانه های مختلف، تولید کرده اند. محصولات مختلف با استفاده از لوازم مختلفی بسته بندی می شوند، انواع لوازم بهداشتی، دارویی و یا غذایی ممکن است در قوطی، بطری و ظروف دیگر بسته بندی شوند که روش بسته بندی هر کدام متفاوت است و به دستگاه های ویژه ای احتیاج دارد.

  درب بند بطری شیشه ای

  امروزه مشتریان می توانند به صورت اینترنتی جهت خرید درب بند بطری اقدام نمایند. این مدل یکی از پرفروش ترین انواع مدل های این دستگاه است که معمولاً تکنولوژی ساخت این دستگاه به صورت نیمه اتوماتیک طراحی می شود. این دستگاه با دقت و کیفیت بسیار بالای درب بطری های شیشه ای را پلمپ می کند. پلمپ کردن بطری شیشه ای بدون استفاده از دستگاه درب بند بطری شیشه ای، کار بسیار سخت و دشواری خواهد بود. بر همین اساس لازم است از قابلیت اتوماتیک این مدل برای افزایش سرعت آماده سازی بطری ها استفاده کرد.

  دستگاه درب بند بطری پلاستیکی

  درب بند بطری پلاستیکی برای بسته بندی انواع بطری های آب معدنی، نوشابه، آبغوره و … به کار گرفته می شود. این دستگاه نیز در انواع مدل های اتوماتیک، نیمه اتوماتیک و همچنین دستی، طراحی و تولید می شوند. کارفرمایان با توجه به میزان تولیدی کارگاه و کارخانه خود، می توانند مناسب ترین مدل این دستگاه را تهیه و خریداری کنند. این دستگاه با کیفیت بسیار ویژه و درجه یک تولید می شود و در بازار به فروش می رسد. امروزه می توان با پرداخت هزینه بسیار کم و مقرون بصرفه، این دستگاه را برای افزایش سرعت و کیفیت بسته بندی محصولات تهیه کرد.

  دستگاه درب بند بطری پلاستیکی به عنوان یک تکنولوژی مهم و حیاتی در صنعت بسته‌بندی و تولید مواد غذایی به رشد و توسعه کمک می‌کند. این نوع دستگاه‌ با بهره‌گیری از اصول مهندسی دقیق و اتوماسیون، بسته‌بندی بطری‌های پلاستیکی را با درب‌هایی که محکم تر هستند و حفاظت بیشتری را فراهم می‌آورند، مهار می‌کنند. این دستگاه‌ به دقت بالا در بسته‌بندی و جلوگیری از نشت در درب‌ها کمک می‌کنند و این امر باعث کاهش احتمال تماس با هوا و آلودگی‌های محیطی می‌شود. علاوه بر این، دستگاه درب بند بطری پلاستیکی توانایی پردازش انواع مختلف بطری‌ها با ابعاد و اشکال متغیر را دارا بوده و عملکرد بهینه‌تری در تولید و درنتیجه افزایش بهره‌وری ارائه می‌دهد. از طرفی، ایمنی محصولات در طی مراحل حمل و نقل و انبارداری نیز بهبود یافته و از هدررفت مواد و تماس با آلودگی‌ها جلوگیری می‌شود. بنابراین، دستگاه درب بند بطری پلاستیکی به عنوان یکی از عوامل اساسی در حفظ کیفیت و سلامت محصولات در تمام زنجیره تولید و توزیع، نقش بسیار پررنگی را ایفا می‌کند.

  درب بند بطری نوشابه

  امروزه برای بستن درب محصولاتی مثل انواع نوشابه ها می توان از درب بند بطری نوشابه استفاده کرد. بسته بندی این محصول به عنوان یکی از محبوب ترین نوشیدنی ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. به همین خاطر بهتر است برای بسته بندی سریع و دقیق این محصول از دستگاه ویژه و با کیفیت استفاده شود. تولید کنندگان نوشابه باید با توجه به جنس بطری و اندازه درب آن، نسبت به سفارش دستگاه مناسب اقدام کنند. امروزه نحوه بسته بندی این محصول به شرکت تولید کننده آن بستگی دارد، به همین خاطر، دستگاه های درب بند متنوعی برای بستن درب این محصولات به کار گرفته می شود.

  درب بند ادکلن

  گاه بسته بندی لوازم بهداشتی به گونه است که به درب نیاز دارد. امروزه با استفاده از درب بند ادکلن می توان درب انواع اسپری و ادکلن را پلمپ کرد. بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی نیز، حساسیت بسیار بالایی دارد. بنابراین حتماً برای پلمپ کردن درب این محصولات باید از دستگاه درب بند استفاده کرد.

  معمولا کلاهک دستگاه دربند ادکلن با توجه به سایز و ابعاد درب ادکلن قابل تعویض است. این دستگاه به صورت دستی قابل تهیه است، سرعت کار با درب بند ادکلن دستی بالا است و فرایند بسته بندی ادکلن ها به کمک این دستگاه با سرعت خوبی پیش خواهد رفت. روش کار با این دستگاه بسیار ساده است و بدون هیچ گونه ایراد و نقصی می توان درب ادکلن را پلمپ کرد. امروزه از این دستگاه در صنایع داروسازی نیز استفاده می شود تا به کمک آن درب محصولات دارویی را نیز بتوان محکم کرد. لازم به ذکر است که نمونه های اتوماتیک و یا نیمه اتوماتیک این دستگاه نیز در بازار موجود است و صنایع مختلف با توجه به نوع نیاز خود می توانند این دستگاه ها را خریداری کنند.

  دستگاه درب بند ادکلن

  اطلاع از قیمت ها و ثبت سفارش

   درب بند نیمه اتوماتیک و اتومانیک ظروف

   درب بند چیست؟

   دستگاه درب بند یکی از پرکاربرد ترین تجهیزات صنعتی است که فرایند بستن درب قوطی و بطری های مختلف را آسان می کند. مسلماً بستن درب محصولات غذایی و بهداشتی باید به صورت کاملاً حرفه ای انجام شود.د در غیر این صورت ممکن است محتویات درون این ظروف در برابر اکسیژن و یا میکروارگانیسم ها آلوده شود و کیفیت خود را از دست دهد. شما می توانید به کمک مدل های مختلف این دستگاه، درب محصولات مختلف در سایز های متنوع را با کیفیت بسیار بالایی ببندید. طراحی انواع مختلف این دستگاه با یکدیگر متفاوت است و حتی رنج قیمت این دستگاه نیز با یکدیگر فرق می کند. برهمین اساس حتماً قبل از خرید این دستگاه، مشخصات مختلف آن را در نظر بگیرید و با آگاهی کامل این دستگاه را خریداری کنید.

   طراحی درب بند

   طراحی درب بند به ظرفیت محصولات تولیدی کارخانه ها بستگی دارد به گونه ای که برخی از این دستگاه ها دارای یک هد و برخی دیگر دو هد دارند. حتی تعیین تعداد قرقره های این دستگاه نیز به مشخصات دستگاه و ظرفیت آن وابسته است.  یک سری تجهیزات خاصی مثل الکتروموتور در این دستگاه استفاده می شود که جنس بدنه و قدرت آن متفاوت است.

   ساخت دربند

   هر دستگاه درب بند متناسب با کارکرد و نوع آن متفاوت خواهد بود اما در هر صورت بدنه دستگاه ، اتاق خلا، بیرون انداز درب و درب انداز از جمله قطعات تشکیل دهنده آن می باشد. بدنه که کل قطعات را در خود جای داده و اتاق خلا اتاقی است که فشار منفی درون آن وارد شده و اکسیژن از آن خالی می شود. بیرون انداز وسیله ای است که برای بیرون انداختن و قرار دادن درب در جای مخصوص طراحی شده است. تمامی درب ها را تا شروع درب بندی در خود نگه می دارد.

   راهنمای خرید درب بند

   هنگام خرید دستگاه دربند، ابتدا باید نوع محصولات خود را مشخص کنید تا بتوانید دستگاه مناسبی برای بستن درب محصولات مورد نظر را انتخاب نمایید. هنگام خرید این دستگاه به این موضوع توجه کنید که مدل دستگاه مورد نظر شما به اپراتور نیاز دارد یا نه. علاوه بر این حتماً بودجه مشخصی را برای خرید این وسیله کنار بگذارید. دستگاه خریداری شده باید متناسب با جدیدترین تجهیزات ساخته شده باشد. در غیر این صورت امکان بروز رسانی و یا حتی تعمیر آن وجود نخواهد داشت. حتماً قبل از اقدام خرید، در مورد وظایف این دستگاه، اطلاعات کافی بدست آورید و این موضوع را بررسی کنید که دستگاه مورد نظر آیا برای بستن درب محصولات شما مناسب باشد. کیفیت دستگاه درب بند و طول عمر آن را در نظر داشته باشید، اگر به اشتباه دستگاه بی کیفیتی را خریداری کنید آنگاه باید مدام در فرایند بسته بندی محصولات وقفه ایجاد کنید و هزینه زیادی را نیز باید بابت تعمیر این وسیله پرداخت کنید. هر کدام از مدل های این دستگاه کارکرد ویژه ای دارند و سرعت کار این دستگاه ها با یکدیگر متفاوت است، بنابراین سعی کنید از بالا بودن سرعت این وسیله، اطمینان کسب کنید.

   قیمت دستگاه درب بند دستی

   بسیاری از افراد به دلیل وابستگی شدید دستگاه دربند دستی به اپراتور از خرید آن اجتناب می کنند و برای کارگاه های بزرگ خود از سایر مدل های دستگاه درب بند استفاده می کنند. قیمت دستگاه درب بند دستی کمتر از نمونه اتوماتیک آن می باشد ولی قابلیت های آن بسیار مطلوب تر است و نیروی کار انسانی بدون نیاز به تخصص خاصی می تواند با آن کار کند. دستگاه درب بند تمام اتوماتیک، نسبت به مدل های دیگر درب بند موجود در داخل کشور، هزینه خرید بسیار بالایی دارد ولی با این حال اغلب شرکت ها و کارخانه ها، این دستگاه را سفارش می دهند زیرا کیفیت و سرعت کار بسته بندی برای آن ها اهمیت دارد. آن ها در تلاش هستند تا با استفاده از این دستگاه، سالم ترین محصولات را در اختیار مشتریان قرار دهند. قیمت انواع دربند ادکلن،دستگاه درب بند قوطی فلزی و … با توجه به کیفیت قطعات این دستگاه ها و همچنین نوع کاربردشان تعیین می شود.

   عوامل موثر بر قیمت

   هرکدام از دستگاه های دربند با توجه به تجهیزات و قابلیت هایی که دارند از قیمت خرید متنوع برخوردار هستند. دستگاه دربند دستی از ساده ترین تجهیزات صنعتی است که قیمت خرید آن از سایر مدل های این دستگاه پایین تر است. قابلیت های این دستگاه بسیار محدود است و باید نیروی انسانی توانا و کار بلدی را برای رسیدگی به فعالیت این دستگاه، استخدام کنید. دستگاه تک هد دستی، قیمت بسیار پایینی دارد. بنابراین اگر قیمت دستگاه برایتان مهم است و بودجه محدودی در اختیار دارید، می توانید این دستگاه را برای سهولت بستن درب قوطی ها و کنسرو های تولیدی خود انتخاب کنید. شیوه کار این وسیله به دلیل حضور نیروی انسانی، چندان بهداشتی نیست ولی با این حال بسیاری از کارگاه ها و شرکت های کوچک از مزایای آن استفاده می کنند.

   دیدگاهتان را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *