درب بند قوطی فلزی

امروزه از درب بند قوطی فلزی برای بسته بندی انواع قوطی های فلزی کوچک و بزرگ استفاده می کنند. فرایند بسته بندی محصولات مختلفی نظیر قوطی های فلزی، کنسرو ها، بطری ها و بسیاری از محصولات دیگر را به کمک درب بند بطری انجام می دهند. سرعت بسته بندی محصولات مختلف با استفاده از این دستگاه به میزان قابل توجهی افزایش پیدا خواهد کرد. بسیاری از محصولات در داخل کنسروها و قوطی های فلزی بسته بندی می شوند، به همین خاطر امروزه تقاضای خرید درب بند قوطی در صنایع کوچک و بزرگ بسیار افزایش پیدا کرده است. دستگاه درب بند همانند دستگاه پرکن مایعات از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و امروزه به عنوان یکی از مهمترین دستگاه های صنعتی شناخته می شود.

این دستگاه در خطوط تولید انواع محصولات کنسروی از جایگاه بسیار ویژه و مهمی برخوردار است. امروزه بدون استفاده از این دستگاه نمی توان به خوبی محصولات کنسروی را بسته بندی کرد. مسلماً فرایند درب گذاری انواع قوطی ها، بطری ها و سایر محصولات با نیروی دست امکان پذیر نیست. بر همین اساس برای حفظ نکات بهداشتی و افزایش کیفیت بسته بندی ها باید از دستگاه های درب بند کمک گرفت.

انواع دستگاه درب بند قوطی فلزی

دستگاه درب بند اتوماتیک

درب بند پنوماتیک

دستگاه دربند نوشیدنی

دستگاه درب بند قوطی فلزی

دستگاه درب بند قوطی اتوماتیک

دستگاه دربند بطری شیشه ای

درب بند دستی قوطی فلزی

درب بند دستی قوطی فلزی

درب بند قوطی

دستگاه درب بند قوطی

دستگاه درب بند قوطی

دستگاه درب بند قوطی نوشابه

درب بند قوطی نوشابه

طراحی درب بند با توجه به نیاز مشتری در قزل صنعت آریا انجام می شوند. مدل های مختلف این دستگاه از نظر کارایی، شکل ظاهری، کیفیت بسته بندی، قیمت خرید و … با یکدیگر تفاوت دارند. برهمین اساس بهتر است برای خرید این دستگاه به مشخصات و ویژگی آن ها توجه کنید.

تکنولوژی ساخت انواع درب بند قوطی به صورت دستی، نیمه اتوماتیک و درب بند اتوماتیک در نظر گرفته می شود بنابراین مشتریان با در نظر گرفتن نوع نیاز کسب و کار خود می توانند مناسب ترین مدل این دستگاه را انتخاب و خریداری کنند. سرعت درب بندی انواع این دستگاه با یکدیگر متفاوت است. بر همین اساس هنگام انتخاب و خریداری این دستگاه ها به تعداد محصولات تولیدی کارگاه و شرکت خود توجه کنید. شرکت ها و کارخانه های بزرگ برای بسته بندی سریع و دقیق محصولات باید از دستگاه های درب بند پیشرفته استفاده کنند.

برای انتخاب بهترین نوع درب بند با توجه به بودجه و نیاز کسب و کارتان می توانید مطلب راهنمای خرید درب بند را در سایت قزل صنعت آریا مطالعه بفرمایید.

دستگاه درب بند قوطی فلزی به منظور بسته‌بندی و حفظ محتویات در قوطی‌های فلزی مورد استفاده قرارمی‌گیرد. این نوع درب‌ها به عنوان حفاظتی موثر در برابر عوامل زیان‌آور مانند آلودگی، رطوبت، نور،
هوا و اکسیداسیون عمل می‌کنند. از آنجایی که قوطی‌های فلزی در صنایع مختلف از جمله مواد غذایی، نوشیدنی‌ها، محصولات شیمیایی و داروسازی به کار می‌روند، دستگاه دربند نوشیدنی نیز در صنعت درب بندی قوطی های فلزی کاربرد بسیار زیادی دارد.

این دستگاه‌ها در کارخانه‌ها و واحدهای تولیدی استفاده می‌شوند تا باعث افزایش کارایی و بهبود کیفیت بسته‌بندی شود این دستگاه‌ها باعث بهبود کیفیت بسته‌بندی و کاهش هدررفت مواد در محصولات مختلف می‌شوند. کاربرد دستگاه درب بند قوطی فلزی در صنایع مختلف بسیار گسترده است و بهبود فرآیند بسته‌بندی و حفظ کیفیت محصولات را به همراه دارد.

درب بند دستی

امروزه کارگاه ها و تولیدی های کوچک برای صرفه جویی در هزینه تامین تجهیزات و لوازم صنعتی از درب بند دستی استفاده می کنند. هد مخصوص و ویژه ای در این دستگاه تعبیه شده است که با استفاده از نیروی باد و به کمک اپراتور، عمل درب بندی قوطی را با کیفیت قابل قبولی انجام می دهد.

کار با این دستگاه به استخدام نیروی کار انسانی وابسته است. بنابراین ابتدا باید روش کار با این دستگاه به افراد آموزش داده شود. این دستگاه مجهز به پدال مخصوص است که به کمک آن، اپراتور می تواند درب قوطی را بر روی کنسرو، پلمپ کند به همین خاطر است که گاه این دستگاه را به عنوان درب بند پدالی در بازار می شناسند. این دستگاه، هزینه خرید بسیار مناسبی دارد ولی کیفیت و ارزش خرید این دستگاه نسبت به سایر دستگاه های درب بند بطری موجود در بازار پایین تر است. جنس بدنه درب بند دستی نیز می تواند متفاوت باشد. بر همین اساس قیمت خرید درب بند دستی نیز با توجه به سفارش مشتری تعیین خواهد شد.

درب بند اتوماتیک

امروزه به کمک درب بند اتوماتیک می توانید فرایند پلمپ گذاری درب قوطی ها و بطری ها را با سرعت و کیفیت بسیار بهتری انجام دهید. فرایند درب گذاری قوطی ها و کنسرو ها به کمک درب بند اتوماتیک در حداقل زمان ممکن، انجام می گیرد. لازم به ذکر است که برای کار با این دستگاه نیازی به استخدام نیروی کار انسانی نخواهید داشت.

معمولاً آپشن ها و قابلیت های درب بند اتوماتیک بسیار بیشتر از سایر مدل های این دستگاه است. دستگاه درب بند بطری تمام اتوماتیک دارای صفحه مخصوصی است که به کمک آن می توانید سرعت پلمپ گذاری درب قوطی ها را تنظیم کنید، به همین خاطر در طول روز می توانید تعداد زیادی از قوطی ها، کنسرو ها، بطری ها و … را بسته بندی کنید.

امروزه با استفاده از این دستگاه، درب های انواع قوطی و بطری را به خوبی روی محصولات پلمپ خواهید کرد و می توان از نفوذ هرگونه گرد و غبار، میکروارگانیسم و یا هر عامل بیماری زا دیگر به داخل قوطی ها، کنسرو ها و بطری ها  جلوگیری کرد. خوشبختانه با ساخت درب بند ، نکات بهداشتی در خط تولید محصولات کنسروی به درستی رعایت می شود.

دستگاه درب بند قوطی نوشابه

دستگاه درب بند قوطی نوشابه یا همان دستگاه درببندی قوطی فلزی یک دستگاه صنعتی است که برای بستن درب‌های فلزی روی قوطی‌های نوشابه و نیز دیگر محصولات مشابه مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه به منظور اطمینان از ایمنی و حفاظت از کیفیت محصولات و همچنین حفظ تازگی آنها طراحی شده است.

عملکرد اصلی دستگاه دربند قوطی نوشابه به این صورت است: قوطی‌هایی که توسط “دستگاه پرکن مایعات”  از نوشابه پر شده­ اند، به دستگاه وارد می‌شوند. در این دستگاه، درب فلزی بر روی گردنه قوطی قرار می‌گیرد و سپس با استفاده از فشار، درب به شیوه‌ای کاملاً محکم بسته می‌شود. این عمل باعث محکم شدن درب بر روی قوطی می‌شود تا هیچ نشتی یا ورود هوا و آلودگی به داخل قوطی اتفاق نیفتد.

بسته به نوع محصولات و تکنولوژی‌های مختلف، دستگاه‌های درب بند قوطی نوشابه ممکن است از تکنولوژی‌های متنوعی برای بستن درب‌ها استفاده کنند. همچنین، این دستگاه‌ها معمولاً با سیستم‌های کنترل و اتوماسیون هوشمند به منظور افزایش کارایی و دقت در عملکرد طراحی می‌شوند.

دستگاه درب بند قوطی نوشابه

دستگاه دربند قوطی فلزی دستی

 دستگاه دربند قوطی فلزی دستی، به صورت پدالی نیز در بازار عرضه می شود. برای پلمپ درب انواع مختلف قوطی های فلزی، می توان از این دستگاه کمک گرفت. برای استفاده از دستگاه درب بند قوطی فلزی دستی، وجود یک اپراتور (نیروی انسانی) ضروری است. اپراتور توسط اعمال فشار روی پدال، عملیات درب بندی را اجرایی می کند. این دستگاه با توجه به توان موتور می تواند سرعت متغیری در درب بندی داشته باشد.

 دستگاه درب بند قوطی دستی پدالی، در مصارف مختلفی اعم از پلمپ طیف گسترده ای از قوطی های فلزی، به کار گرفته می شود. در ادامه می خواهیم با کاربرد این دستگاه در درب بندی صنایع غذایی و غیر غذایی آشنا شویم:

  1. انواع مختلف محصولات کنسرو شده مثل: رب گوجه فرنگی، کنسرو سس ماکارونی، کنسرو انواع محصولات خورشتی و کمپوت میوه ها
  2. انواع مختلف خشکبار مانند: قوطی های قهوه و چای
  3. انواع قوطی های رنگ، رزین و روغن های صنعتی مثل روغن موتور

و غیره.

دستگاه درب بند قوطی فلزی دستی پدالی، چگونه کار می کند؟

ابتدا اپراتور، قوطی را روی فک ها جایگذاری می کند. بعد از آن، درب قوطی را بر روی آن تعبیه کره و با اعمال فشار بر روی پدال ها، فک ها را به یکدیگر نزدیک می کند. سپس فک بالا درب را روی قوطی می فشارد. در نهایت، عملیات دوخت انجام شده و درب بندی با موفقیت صورت می گیرد.

قیمت دربند قوطی فلزی

قیمت درب بند قوطی به فاکتورها و پارامتر های متعددی بستگی دارد برای مثال جنس بدنه این دستگاه، جنس قرقره ها، نوع الکتروموتور، تکنولوژی ساخت دستگاه، قیمت خرید درب بند قوطی فلزی را افزایش خواهد داد.

ابعاد این دستگاه و همچنین نوع عملکرد آن نیز در تعیین نرخ خرید درب بند قوطی، بی تاثیر نیست. امروزه شرکت قزل صنعت آریا، بهترین و با کیفیت ترین درب بند قوطی را برای رفع نیاز کارگاه ها و کارخانه های مختلف طراحی و تولید می کنند، به همین خاطر می توانید با خیال راحت با پرداخت کمترین هزینه، مناسب ترین درب بند قوطی فلزی را خریداری کنید.

مشتریان برای کسب اطلاع دقیق و بروز در مورد هزینه خرید انواع دستگاه درب بند، می توانند با مشاوران تیم قزل صنعت آریا تماس بگیرند. شرکت قزل صنعت آریا، مشتریان را به خوبی در راستای انتخاب درست دستگاه درب بند کنسرو، راهنمایی خواهد کرد.

دربند کنسرو ارزان

تنوع مدل های دستگاه درب بند کنسرو به مشتریان این امکان را می دهد که با صرف هزینه مناسب، بهترین دستگاه را برای رفع نیازهای کسب و کار خود انتخاب و خریداری کنند. مشتری با هر مبلغی که مد نظر داشته باشد، می تواند درب بند بطری مناسبی را خریداری کند.

ارزان ترین دستگاه درب بند، درب بند دستی است که عملکرد بسیار ساده ای دارد و امکانات و آپشن های متعددی در آن وجود ندارد. این دستگاه فرایند پلمپ کردن درب بطری ها و کنسرو ها را آسان می کند ولی سرعت بسته بندی و درب گذاری با این دستگاه بسیار پایین است. بنابراین تنها تولیدی ها و کارخانه های کوچک خواستار خریداری و تهیه این دستگاه هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *