درب بند پنوماتیک

درب بند پنوماتیک با طراحی و ساختار ویژه ای که دارد، در حداقل زمان ممکن، درب محصولات مختلف را پلمپ می کند. امروزه انواع صنایع مختلف غذایی، دارویی، بهداشتی و … از قابلیت های این دستگاه جهت سهولت بستن درب محصولات، استفاده می کنند. امروزه به کمک این دستگاه می توانید تا 35 عدد بطری را در ساعت درب پیچی کنید. صنایع مختلف با استفاده از این دستگاه می توانند به سادگی و بدون هیچ فشاری، عمل درب گذاری بطری ها و کنسرو های مختلف را انجام دهند. این دستگاه از ورود هوا به داخل کنسرو، بطری و یا ظروف مختلف، جلوگیری می کند و همچنین مانع از کج شدن درب محصولات هنگام بسته بندی می شود.

 

انواع دستگاه درب بند پنوماتیک

صنایع و کارخانه های کوچک و بزرگ با کمک انواع درب بند پنوماتیک به راحتی می توانند با رعایت اصول بهداشتی ، محصولات تولیدی خود را بسته بندی کنند. امروزه انواع درب بند پنوماتیک را با صرف کمترین هزینه می توانید از شرکت قزل صنعت آریا خریداری کنید.

 

درب بند اتوماتیک

دستگاه درب بند قوطی فلزی

دربند نوشیدنی

دستگاه دربند بطری شیشه ای

درب بند ادکلن

دربند حلب

دستگاه درب بند پنوماتیک دستی

دربند پنوماتیک

دربند پنوماتیک

دستگاه دربند پنوماتیک

درب بند پنوماتیک دستی

درب بند پنوماتیک دستی

درب بند پنوماتیک

درب بند پنوماتیک اتوماتیک

دستگاه درب بند پنوماتیک

دستگاه درب بند پنوماتیک

امکانات و آپشن های موجود در انواع مدل های دستگاه درب بند پنوماتیک با یکدیگر متفاوت است. بر همین اساس نوع مدل این دستگاه به نیاز کارفرما بستگی دارد. بسیاری از مدل های دستی، اتوماتیک و یا نیمه اتوماتیک این دستگاه ها در بازار موجود است.

درب بند بطری

درب بند بطری از جمله رایج ترین دستگاه ها در مسیر بسته بندی برای انواع نوشیدنی ، شربت ها، آب معدنی و … محسوب می شوند. مسلماً فرایند بسته بندی و درب گذاری بطری بدون استفاده از دستگاه های صنعتی جدید و باکیفیت، کار غیر ممکن و دشواری خواهد بود؛ زیرا درب بطری ها باید به طور دقیق پلمپ شود. در غیر این صورت میکروارگانیسم ها و عوامل بیماری زا به داخل محصولات نفوذ پیدا خواهد کرد. شما می توانید سایر اطلاعات مربوط به این دستگاه را در صفحه ی دستگاه دربند نوشیدنی مطالعه بفرمایید.

درب بند دستی

درب بند دستی، یکی از باکیفیت ترین و ساده ترین دستگاه ها برای بستن و پلمپ کردن درب انواع بطری ها، قوطی ها و …. است. کارگاه ها و تولیدی های کوچک معمولاً به دنبال خرید ارزان ترین دستگاه درب بند پنوماتیک هستند زیرا تامین هزینه خرید دستگاه های پیشرفته صنعتی برای آن ها دشوار است.

درب بند دستی به دلیل قیمت خرید مناسبی که دارد، برای کارگاه ها و تولیدی های کوچک، انتخاب مناسب تری است. شرکت قزل صنعت آریا با در نظر گرفتن نیاز کسب و کارهای مختلف، تنوع بسیار قابل توجهی در دستگاه های درب بند پنوماتیک ایجاد کرده است، به همین خاطر همه کارخانه ها و تولیدی ها می توانند دستگاه درب بند مناسبی برای کسب و کار خود تهیه کنند.

درب بند اتوماتیک

امروزه برای استفاده از دستگاه درب بند اتوماتیک، نیازی به استخدام نیروی کار انسانی نخواهید داشت؛ زیرا این دستگاه تمامی فرایند درب گذاری و پلمپ کردن محصولات را بدون نیاز به اپراتور، انجام می دهد. سرعت بسته بندی و درب گذاری با این دستگاه بسیار بیشتر از سایر انواع دستگاه درب بند پنوماتیک است. صاحبان کارخانه و تولیدی های بزرگ می توانند با خرید و انتخاب این دستگاه، هزینه استخدام نیروی کار انسانی را به میزان قابل توجهی کاهش دهند. افراد می توانند سرعت درب گذاری دستگاه را تنظیم کنند.

درب بند کنسرو

محصولات بسیار زیادی در داخل کنسروها بسته بندی می شوند. درب گذاری کنسروها به دستگاه درب بند قوطی فلزی وابسته است؛ زیرا این کنسرو ها بدون دخالت نیروی انسانی باید درب گذاری شوند. در غیر این صورت احتمال ورود عوامل بیماری زا به داخل محصولات، بسیار بالا خواهد بود. انواع قوطی های رب گوجه فرنگی، کنسرو ماهی، لوبیا، بادمجان، انواع خورشت و … را باید با استفاده از این دستگاه، درب گذاری کرد.

درب بند پنوماتیک برای درب گذاری انواع کنسرو ها و قوطی ها فلزی بسیار پرکاربرد است. این دستگاه با کیفیت و دقت بسیار بالا به خوبی می تواند درب محصولات را در بازه زمانی کوتاهی بر روی آن ها فیکس کند.

ساخت

مراحل ساخت درب بند باید با استفاده از بهترین تجهیزات و دستگاه ها انجام بگیرد. این دستگاه ها زیر نظر کارشناسان توانمند مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرند. بر همین اساس در صورت وجود نقص فنی در عملکرد این دستگاه، سریعاً اصطلاحات لازم، انجام خواهد گرفت. قطعات و تجهیزات بسیار با کیفیت برای ساخت انواع مدل های این دستگاه به کار برده می شود. کیفیت قطعات به کار گرفته شده در ساخت این دستگاه ها در تعیین هزینه خرید آن ها، بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

طراحی

اگر به فکر طراحی درب بند تخصصی برای کسب و کار خود هستید، می توانید از خدمات شرکت قزل صنعت آریا استفاده کنید. تیم قزل صنعت آریا با کمک کارشناسان و مهندسین توانمند و کاربلد، بهترین و باکیفیت ترین ماشین آلات صنعتی را متناسب با نیاز مشتریان و متقاضیان طراحی می کنند.

شما می توانید دستگاه درب بند پنوماتیک مورد نظر خود را با توجه به مشخصات و ویژگی هایی که در نظر دارید سفارش دهید و به کمک آن به نیازهای کسب و کار خود، پاسخ دهید. طراحان ماشین آلات صنعتی با در نظر گرفتن خواسته و نظر مشتری، مناسب ترین آپشن ها و امکانات را در طراحی این دستگاه ها قرار خواهند داد. بنابراین باکیفیت ترین و بهترین دستگاه های صنعتی در اختیار مشتریان قرار داده خواهد شد.

قیمت درب بند پنوماتیک

قیمت خرید ماشین آلات صنعتی برای کارخانه ها و کارگاه های کوچک و بزرگ، اهمیت بسیار زیادی دارد. بر همین اساس افراد باید قبل از اقدام خرید دستگاه درب بند مورد نیاز خود، اطلاعات کافی در مورد قیمت خرید این دستگاه ها به دست آورند. در غیر این صورت ممکن است نتوانند، دستگاه مناسبی را خریداری کنند.

فاکتورهای متعددی در تعیین قیمت درب بند پنوماتیک تاثیر می گذارند، قدم اول برای خرید این دستگاه، شناخت عوامل موثر بر قیمت درب بند است. مسلماً نوع مدل دستگاه و آپشن های آن می تواند هزینه خرید این دستگاه را به میزان قابل توجهی تغییر دهد، مدل دستی درب بند پنوماتیک بسیار ارزان تر و کم هزینه تر است.

شرکت قزل صنعت آریا برای ماشین آلات مختلف صنعتی، رنج قیمت متنوعی تعیین کرده است. بر همین اساس کارگاه های کوچک و بزرگ برای رفع نیاز کسب و کار خود به راحتی می توانند دستگاه مناسب و مفیدی را انتخاب و خریداری کنند.دستگاه درب بند پنوماتیک اتوماتیک به دلیل عملکرد خودکار و حرفه ای که دارد از هزینه خرید بالاتری نسبت به مدل های دیگر این دستگاه برخوردار است.

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *