دستگاه پرکن مواد پودری

به دلیل توسعه صنعت بسته بندی در صنایع مختلف، شاهد طراحی، ساخت و تولید دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته ای در این زمینه هستیم که هر کدام از آن ها برای اهداف متنوعی به کار گرفته می شوند. یکی از دستگاه های مهم و کاربردی در زمینه بسته بندی، دستگاه پرکن پودری می باشد. این دستگاه به سه دسته کلی تقسیم می شود که عبارتند از: اتوماتیک و نیمه اتوماتیک و دستی.

برای پر کردن بسته های انواع مواد غذایی و بهداشتی مثل نمک، شکر، آرد، ادویه جات، پودر لباسشویی دستی و ماشینی، پودر بچه، شیر خشک، انواع سموم کشاورزی و … می توان از دستگاه پرکن پودری استفاده کرد.

 دستگاه های پرکن پودری در کارخانه های صنعتی که در زمینه تولید پودر ماشین لباسشویی یا پودر دستی فعالیت دارند، به کار گرفته می شوند و محبوبیت بالایی دارند. لازم به ذکر است که این دستگاه ها از نوع دستگاه پرکن پودر لباسشویی تمام اتوماتیک و دستی می باشند.

انواع دستگاه پرکن مواد پودری

دستگاه پرکن پودر تمام اتوماتیک

دستگاه پرکن مواد پودری تمام اتوماتیک

انواع دستگاه پرکن پودر نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن پودر نیمه اتوماتیک

دستگاه پرکن پودری دستی

دستگاه پرکن پودری نیمه اتوماتیک

عملکرد دستگاه پرکن نیمه اتوماتیک به گونه ای است که برای پر کردن بسته های مواد غذایی و یا بهداشتی مثل پودر لباسشویی، حضور اپراتور (نیروی انسانی)، ضروری است. اپراتور، مواد پودری را داخل مخزن دستگاه بالابر می ریزد و بعد از آن مواد پودری توسط این بالابر، درون مخزن اصلی دستگاه پرکن پودری، ریخته می شود. این مواد در بسته های پلاستیکی یا مقوایی، پر می شود. نوع ظروف به کار گرفته شده در دستگاه پرکن پودری نیمه اتوماتیک، اهمیت خاصی ندارد. زیرا این ظروف توسط اپراتور زیر نازل پرکننده قرار می گیرد. دستگاه پرکن پودری نیمه اتومات، سرعت و عملکرد مناسبی دارد و می تواند در بالا بردن بازده تولید، بسیار تاثیرگذار باشد. اما بهتر است در کارخانه ها و تولیدی های بسیار بزرگ، به دلیل تولیدات انبوه، از دستگاه پرکن پودری نیمه اتوماتیک استفاده نشود. شرکت قزل صنعت آریا، با طراحی و ساخت انواع دستگاه های پرکن پرطرفدار اعم از دستگاه پرکن پودر دستی، دستگاه پرکن پودر لباسشویی، می تواند مشتریان خود را در زمینه بسته بندی محصولات، افزایش تولیدات و در نتیجه سودآوری هرچه بیشتر، همراهی کند.

 

دستگاه پرکن پودر تمام اتوماتیک

دستگاه پرکن پودری اتوماتیک بسیار مشابه نمونه نیمه اتوماتیک آن می باشد. تفاوت این دو دستگاه در این است که دستگاه پرکن پودری اتوماتیک برای انجام وظیفه خود نیازی به اپراتور ندارد. در دستگاه پرکن پودری اتوماتیک، ظروف با سرعت معینی توسط یک نوار، به زیر نازل پرکننده هدایت می شود. به کمک این دستگاه می توان  ظروف پلاستیکی، شیشه ای، کیسه ای و یا مقوایی را از انواع مواد پودری پر کرد. تمام مراحل بسته بندی در دستگاه پرکن پودری اتوماتیک، به شکل کاملا خودکار صورت می گیرد. لازم به ذکر است که این دستگاه، دارای دقت و سرعت عمل قابل توجهی می باشد. به همین دلیل، دستگاه پرکن پودری اتوماتیک در بین تمام مدل های موجود در بازار، محبوبیت بسیار خوبی دارد. این دستگاه در صنایع گوناگون، پرطرفدار بوده و در کارخانه ها و تولیدی های بزرگ، مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه پرکن پودری دستی

اگر کسب و کار خانگی دارید و یا در کارگاهی کوچک به فعالیت مشغول هستید، بهتر است از دستگاه پرکن پودری دستی استفاده کنید. واضح است که در بسته بندی های کم حجم می توانید این دستگاه را به کار بگیرید. مثلا در بسته بندی ادویه ها، زعفران و محصولات مشابه در حجم کم، استفاده از دستگاه پرکن پودری دستی، بسیار پرکاربرد است. این دستگاه سرعت عملکرد شما را به خوبی بالا می برد و در زمان صرفه جویی می شود.

شرکت قزل صنعت آریا، همواره بهترین مشاوره و پشتیبانی را در زمینه انتخاب نوع دستگاه های صنعتی از جمله دستگاه پرکن پودری، به مشتریان خود ارائه می دهد. به همین علت، شما می توانید متناسب با نوع محصولات تولیدی خود، اندازه فضای کاری و حتی نوع جنس بسته بندی، بهترین دستگاه پرکن پودری را سفارش بدهید. شرکت قزل صنعت آریا، به دلیل داشتن نیروی کار ماهر و با تجربه، می تواند انواع دستگاه های صنعتی را طراحی و تولید کرده و در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد.

انواع دستگاه پرکن قزل صنعت آریا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *