پرکن وایتکس

دستگاه پرکن وایتکس، یکی از دستگاه های صنعتی پرکاربردی است که برای بسته بندی مواد شوینده مورد استفاده قرار می گیرد. وایتکس، شوینده بسیار قوی است که برای تمیز کردن سطوح و لوازم مختلف به کار می رود. این ماده اسیدی، خاصیت خورندگی بسیار بالا دارد، به همین خاطر برای بسته بندی این ماده باید از دستگاه پرکن مخصوص استفاده شود.

امروزه بدون استفاده از دستگاه پر کن مایعات، امکان بسته بندی سریع محصولات در صنایع وجود نخواهد داشت. این دستگاه متناسب با تکنولوژی روز دنیا طراحی می شود، به همین خاطر از ارزش خرید بسیار بالایی برخوردار است. انواع مواد شوینده با استفاده از این دستگاه می توان بسته بندی کرد.

پرکن وایتکس

پرکن وایتکس

پرکن وایتکس

پرکن وایتکس

پرکن وایتکس

پرکن وایتکس

انواع پرکن وایتکس

امروزه انواع پرکن وایتکس با مشخصات و ویژگی های متنوع طراحی و تولید می شود. مشتری با هر نوع کسب و کاری می تواند این دستگاه را متناسب با نیاز خود سفارش دهد. مواد شوینده دارای ویسکوزیته کمی است و در دسته مواد رقیق قرار می گیرد، به همین خاطر پرکن مایعات ثقلی برای بسته بندی این مایعات، بهترین انتخاب است. پرکن مایعات رقیق برای پر کردن انواع مواد شوینده مثل وایتکس مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه به کمک نیروی ثقل، مایعات را از نازل به سمت داخل ظرف مخصوص منتقل می کند. معمولاً از قابلیت های این دستگاه برای پر کردن مایعات رقیق استفاده می شود. برخی از مدل های این دستگاه به تایمر زمان مجهز هستند و با دقت بسیار بالایی فرایند پر کردن مایعات را انجام می دهند. سیستم مکانیزم ثقلی، هزینه خرید بسیار مناسب تری نسبت به انواع دستگاه های پمپی و پرکن سیلندر پیستونی دارد. به همین خاطر در اکثر موارد برای پر کردن مواد شوینده رقیق از سیستم مکانیزم ثقلی، استفاده می شود. وایتکس به دلیل خورندگی بالایی که دارد برای سلامتی انسان مضر است. به همین خاطر کارخانه ها و تولیدی های بزرگ باید از مدل دستگاه پرکن وایتکس اتوماتیک استفاده کنند. سیستم اتوماتیک این دستگاه تمامی مراحل بسته بندی وایتکس را به صورت خودکار و بدون نیاز به نیروی کار انسانی، انجام می دهد، به همین خاطر هیچ آسیبی به سلامتی نیروی کار انسانی وارد نخواهد شد. دستگاه های پرکن مایعات در تعداد مختلفی نازل ساخته و طراحی میشوند که شما می توانید از طریق لینک زیر انواع آن ها را بررسی و مشاهده بفرمایید :

ویژگی

امروزه دستگاه های پرکن مایعات اهمیت بسیار بیشتری در صنایع مختلف دارند. زیرا نیاز جامعه به وایتکس و مواد شوینده بسیار افزایش پیدا کرده و میزان تولید این مواد نسبت به قبل بسیار بیشتر شده است. این دستگاه از ویژگی های بسیار مطلوبی برخوردار است، به همین خاطر همواره کارفرمایان خواستار خرید این دستگاه هستند. این دستگاه ها باید ویژگی ها و قابلیت های بخصوصی داشته باشند. در غیر این صورت به هنگام تماس با وایتکس، ممکن است یکسری گازهای سمی و خطرناک تولید کند. این گازه های سمی هوای محیط کار را آلوده کرده و برای سلامتی کارکنان بسیار خطرناک است. بدنه دستگاه پرکن وایتکس در برابر مواد اسیدی مقاومت بالایی دارد. بنابراین دچار زنگ زدگی و خوردگی نمی شود. این دستگاه از اجزا و قسمت های مختلفی تشکیل شده است. مخزن دستگاه پرکن مایعات به نیاز مشتری و ظرفیت تولید کارخانه بستگی دارد. تعداد نازل های این دستگاه نیز با توجه به نیاز مشتری ممکن است متغیر باشد. نازل های دستگاه وظیفه تخلیه ماده شوینده به داخل ظرف بسته بندی را برعهده دارند. این نازل ها مواد شوینده را با دقت بسیار بالایی به داخل ظرف بسته بندی منتقل می کند. کارفرما می تواند ارتفاع این دستگاه را متناسب با ارتفاع ظرف بسته بندی تنظیم کند. امروزه به کمک این دستگاه می توانید، مقدار مشخصی از وایتکس را به درون ظروف بسته بندی انتقال دهید و از به هدر رفتن وایتکس جلوگیری کنید. کار با این دستگاه بسیار ساده و آسان است. هنگام کار با این دستگاه احتمال بروز خطا به حداقل خواهد رسید. ظروف بسته بندی مختلف در ابعاد و اشکال گوناگون در زیر نازل های مخصوص قرار داده می شوند. سپس فرایند پرکردن مایعات با توجه به حجم مشخص شده وایتکس، انجام می شود.

اهمیت

امروزه با استفاده از دستگاه پرکن وایتکس دیگر نیازی به استخدام نیروی کار انسانی متعدد نخواهد بود. بنابراین مقدار قابل توجهی از هزینه های کارخانه، کاهش پیدا می کند. انواع مواد شوینده با کمک این دستگاه در کمترین بازه زمانی ممکن، بسته بندی می شود. این دستگاه از قابلیت ها و امکانات بسیار ویژه ای برخوردار است. امروزه بسیاری از نمونه های این دستگاه به سیستم های هوشمند و پیشرفته مجهز است، به همین خاطر از بروز خطا به هنگام بسته بندی مواد شوینده، جلوگیری می کند. پرکن وایتکس در انواع کارگاه های تولیدی بزرگ و کوچک مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه استفاده از این دستگاه در خط تولید و بسته بندی مواد شوینده اهمیت بسیار زیادی دارد. تنظیمات مختلف این دستگاه متناسب با نوع ظروف بسته بندی و اشکال آن، قابل تغییر است.

قیمت پرکن وایتکس

قیمت پرکن وایتکس با توجه به امکانات و تجهیزات این دستگاه تعیین می شود. هرچقدر طراحی این دستگاه پیشرفته تر و هوشمندانه تر باشد، آنگاه قیمت خرید آن نیز افزایش پیدا می کند. هزینه خرید دستگاه هایی که مخزن بزرگتر و یا تعداد نازل های بیشتری دارند، گران تر از سایر دستگاه های پرکن مایعات موجود در بازار است. مدل دستگاه پرکن وایتکس در تعیین قیمت خرید این دستگاه، نقش بسیار مهمی دارد. انواع مدل های اتوماتیک و یا نیمه اتوماتیک پرکن وایتکس به دلیل عملکرد بسیار پیشرفته ای که دارند از قیمت خرید بیشتری برخوردار هستند. برخی از مدل های این دستگاه به سیستم درب بند نیز مجهز هستند که این موضوع در تعیین هزینه خرید این دستگاه ها تاثیر می گذارد.

پرکن وایتکس ارزان

دستگاه پرکن وایتکس دستی، قیمت خرید بسیار پایین تری نسبت به سایر مدل های این دستگاه دارد. بنابراین اگر قصد خرید پرکن وایتکس ارزان را دارید می توانید از امکانات و قابلیت های دستگاه پرکن وایتکس دستی، استفاده کنید. اکثر کسب و کارهای کوچک به دلیل محدودیت ظرفیت تولید به دنبال خرید پرکن وایتکس ارزان هستند. طراحی این دستگاه بسیار ساده و ابتدایی است، به همین خاطر، قیمت خرید آن بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. روش کار با پرکن دستی بسیار آسان است، به همین خاطر نیروی کار انسانی در حداقل زمان ممکن می تواند دستور کار این دستگاه را فرا بگیرد.

سایر دستگاه های پرکن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *