پرکن تایمری

دستگاه پرکن تایمری، یکی از جدیدترین مدل های دستگاه پرکن در صنایع و کارخانه ها است که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. انواع مواد غذایی، دارویی، بهداشتی، آرایشی و … را به کمک این دستگاه می توان وارد بسته بندی مخصوص کرد. دستگاه پرکن مایعات، از جمله دستگاه های پرکن بسیار مهم و پرکاربردی است. این دستگاه برای پر کردن انواع مایعات غلیظ و رقیق مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه انواع مدل های مختلف دستگاه پرکن مایعات با قابلیت ها و آپشن های متنوع طراحی و تولید می شوند. پرکن روغن خوراکی، پرکن رنگ، پرکن روغن موتور و … نمونه هایی از دستگاه های پرفروش پرکن مایعات است.

مکانیزم

پرکن تایمری طراحی بسیار ویژه و دقیقی دارد. امروزه با استفاده از این دستگاه می توان محصولات متعدد را به خوبی بسته بندی کرد. انواع مدل دستگاه پرکن مایعات اتوماتیک و نیمه اتوماتیک در بازار با قیمت های مختلف عرضه می شوند. مکانیزم این دستگاه با یکدیگر متفاوت است و هر کدام مزایای مخصوص به خود را دارند. مدل نیمه اتوماتیک پرکن تایمری تا حدودی به اپراتور وابسته است و نیروی کار انسانی باید بر عملکرد این دستگاه نظارت کند. طراحی پرکن تایمری اتوماتیک بسیار پیچیده تر و حرفه ای تر است، به همین خاطر، ارزش خرید این محصول بیشتر از مدل نیمه اتوماتیک است. این دستگاه در بازه زمانی مشخص و تعیین شده، مواد مورد نظر را به داخل بسته بندی ها و کیسه های مخصوص انتقال داده و سپس بعد از اتمام زمان مشخص، نازل دستگاه به سمت کیسه بعدی خواهد رفت. این روند به صورت مدام تکرار خواهد شد. سرعت بسته بندی با دستگاه پرکن مایعات بسیار بالا خواهد رفت. عملکرد این دستگاه به تعداد نازل های آن نیز بستگی دارد، هرچقدر تعداد نازل های دستگاه پرکن بیشتر باشد آنگاه در بازه زمانی مشخص، تعداد بیشتری از محصولات، بسته بندی خواهند شد. مشتری با استفاده از دستگاه پرکن تایمری به خوبی می تواند کیفیت بسته بندی محصولات خود را افزایش دهد و از احتمال خطا، جلوگیری کند.دستگاه های پرکن مایعات در تعداد مختلفی نازل ساخته و طراحی میشوند که شما می توانید از طریق لینک زیر انواع آن ها را بررسی و مشاهده بفرمایید :

انواع دستگاه های تایمری

  • پرکن روغن موتور: دستگاه پرکن روغن به عنوان یکی از دستگاه های پرکن صنعتی از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است. بسیاری از روغن ها و مواد شیمیایی را با کمک این دستگاه در داخل ظرف و بسته بندی مخصوص، انتقال می دهند.
  • پرکن روغن خوراکی: انواع مواد خوراکی مثل عسل، مربا، سس ها، رب گوجه فرنگی، شربت ها، آب میوه ها و … را با استفاده از دستگاه پرکن روغن خوراکی به راحتی می توان بسته بندی کرد. پرکن خوراکی، سلامت و بهداشت محصولات غذایی را تضمین خواهد کرد.
  • پرکن رنگ: رنگ از جمله محصولاتی است که ویسکوزیته بالایی دارد و حتماً برای بسته بندی این محصول، باید از پرکن رنگ استفاده شود. در غیر این صورت روند بسته بندی رنگ ها با مشکل مواجه خواهد شد.
  • سایر پرکن های مشابه: انواع پرکن تایمری موجود در بازار صرف نظر از نوع عملکردی که دارند در مدل های مختلفی طراحی و تولید می شوند. امروزه برای پر کردن مواد شیمیایی، مواد غذایی، دارویی و .. پرکن های مخصوصی طراحی شده که پرکن تایمری از جمله جدیدترین و بهترین نمونه های این دستگاه است.

سایر دستگاه های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *