پرکن کرم دستی

دستگاه پرکن کرم دستی برای پر کردن انواع کرم ها و مایعات قابل استفاده است. امروزه توجه به بهداشت محیط کار یکی از اصلی ترین اصول هر کسب و کار به شمار می رود. بر همین اساس درخواست سفارش این دستگاه به میزان چشمگیری افزایش پیدا کرده است. اکثر شرکت های تولید کننده مواد بهداشتی و آرایشی برای پر کردن تیوپ کرم ها باید از دستگاه پرکن کرم استفاده کنند.

امروزه به کمک دستگاه پرکن کرم دستی دیگر نیازی به استفاده از نیروی انسانی برای پر کردن کرم های بهداشتی مختلف نخواهد بود. کرم دست و صورت و یا انواع پماد های دارویی از جمله لوازم بسیار حساس و مهمی هستند که در تهیه آن ها باید تمامی نکات بهداشتی با دقت رعایت شود بر همین اساس باید تا حد امکان تمامی مراحل تهیه این محصولات را به صورت ماشینی انجام داد و از نیروی کار انسانی تنها برای بسته بندی نهایی محصولات کمک گرفت.

 

پرکن کرم خطی اتوماتیک

دستگاه پرکن کرم اتوماتیک

پرکن نیمه اتوماتیک کرم

پرکن کرم خطی اتوماتیک

پرکن کرم اتوماتیک
پرکن کرم و پماد برای سرعت بخشیدن به فرایند آماده سازی این محصولات، طراحی شده است. این وسیله پرکاربرد مدل های مختلفی دارد. امروزه دیگر تمامی شرکت های تولید کننده لوازم بهداشتی و آرایشی از این دستگاه برای پیشبرد اهداف خود استفاده می کنند. تمامی مدل های این دستگاه، ویژگی های بخصوصی دارند که برای رسیدن به اهداف مشخصی قابل استفاده هستند. اکثر کرم ها و پماد ها در درون تیوپ های مخصوصی گنجانده می شوند زیرا از این طریق مشتری راحت می تواند از محصول مورد نظر استفاده کند. علاوه بر این، شکل تیوپ ها بسیار زیبا و جذاب است و امکان آلودگی ثانویه کرم ها بسیار کاهش پیدا خواهد کرد. بدنه دستگاه پرکن کرم معمولاً از جنس استیل ساخته می شود زیرا استیل احتمال انتقال آلودگی را تقریباً به صفر می رساند. علاوه بر این، شستشوی دستگاه نیز آسان تر خواهد بود. این دستگاه ها به خوبی تمامی مواد غلیظ با چگالی بالا را در تیوپ و یا هر بسته بندی دیگری انتقال می دهد. مشتری می تواند دستگاه پرکن کرم با کیفیت را با قیمت مناسبی خریداری کند. تنوع بالایی در مدل های این دستگاه دیده می شود بر همین اساس رنج قیمت این دستگاه نیز متغیر است و تا حد زیادی به نوع مدل دستگاه وابسته است، هرچقدر کیفیت دستگاه بهتر باشد آنگاه هزینه خرید آن نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

انواع پرکن کرم

پرکن کرم، بهترین و مناسب ترین روش برای پر کردن تیوپ کرم های بهداشتی است. تمامی کرم های بهداشتی و آرایشی را به کمک این دستگاه می توان بسته بندی کرد. این دستگاه به دلیل قابلیت های ویژه ای که دارد، بسیار مورد توجه قرار گرفته است. بر همین اساس همواره تعداد مدل های موجود از این دستگاه در حال افزایش است. اکثر این دستگاه ها از نظر کیفیت، اندازه و ابعاد با یکدیگر متفاوت هستند. نحوه عملکرد انواع دستگاه پرکن کرم دستی تقریبا با پرکن مایعات غلیظ است ولی با این حال نوع کیفیت متریال سازنده این دستگاه با یکدیگر متفاوت است. تعداد نازل و جنس بدنه دستگاه نیز متغیر است، هرچه تعداد نازل دستگاه بیشتر باشد آنگاه سرعت پر کردن تیوپ های کرم نیز بالاتر خواهد رفت. سایز و ابعاد دستگاه های پرکن نیز با یکدیگر متفاوت است. برخی از دستگاه های پرکن کرم، حجم بالایی از مایع و یا کرم مورد نظر را وارد تیوپ و یا کاسه می کنند. در حالی که ممکن است آن حجم ریخته شده فراتر از گنجایش تیوپ باشد. بنابراین هنگام خرید این دستگاه به ابعاد آن توجه ویژه ای داشته باشید. دستگاه پرکن کرم بزرگ هزینه بیشتری برای کارفرما به دنبال خواهد داشت .بر همین اساس هنگام خرید این دستگاه می توانید با مشاورین قزل صنعت آریا مشورت کرده تا بتوانید بهترین و مناسب ترین گزینه که برای کسب و کار شما مقرون به صرفه است را انتخاب نمایید. دستگاه پرکن کرم کوچک و دستی برای انجام کارهای ساده تر در حجم های کمتر بیشتر استفاده می شود. معمولاً این دستگاه برای مشاغل خانگی نیز قابل استفاده است ولی برای صنایع و شرکت های بزرگ و پیشرفته چندان کارایی نخواهد داشت. فرایند بسته بندی مایعات بدون وجود دستگاه پرکن عملاً غیر ممکن است زیرا این دستگاه تمام مراحل بسته بندی را  با دقت بالایی انجام می دهد. شما میتوانید تمامی اطلاعات لازم در مورد دستگاه پرکن مایعات را در اینجا مطالعه بفرمایید.

پرکن کرم اتوماتیک

پرکن کرم اتوماتیک پرکن کرم تمام اتوماتیک یکی از پرفروش ترین تجهیزات صنعتی موجود در بازار است که تمامی مراحل بسته بندی کرم را بدون دخالت انسان انجام می دهد بر همین اساس گستره کاربرد این وسیله در شرکت های مختلف بسیار وسیع است. دستگاه های تمام اتوماتیک سرعت بسته بندی کرم ها را افزایش می دهد و در هزینه استخدام نیروی کار نیز صرفه جویی می شود. دستگاه پرکن کرم دستی نیمه اتوماتیک بخشی از فرایند بسته بندی کرم را به کمک نیروی انسانی انجام می دهد. معمولاً نیروی انسانی وظیفه تیوپ گذاری را برعهده دارد ولی در ادامه تمامی مراحل پرکردن کرم همچنان باید توسط دستگاه صورت گیرد زیرا در غیر این صورت احتمال آلودگی کرم های بهداشتی و آرایشی افزایش پیدا خواهد کرد و نارضایتی مشتری را به دنبال خواهد داشت. این دستگاه بیشتر با برق تک فاز کار می کند و مجهز به نوار نقاله است. قیمت دستگاه پرکن کرم اتوماتیک و نیمه اتوماتیک با یکدیگر متفاوت است. هنگام انتخاب این دستگاه، بودجه خود را در نظر بگیرید و سعی کنید با هزینه مناسب، بهترین دستگاه را برای کسب و کار خود خریداری کنید. قیمت خرید دستگاه های تمام اتوماتیک در اکثر موارد بیشتر از دستگاه های نیمه اتوماتیک است زیرا دستگاه پرکن مایعات تمام اتومات معمولاً به دلیل طراحی بهتری که دارند از ارزش خرید بالاتری برخوردار هستند.

پرکن کرم دستی

پرکن کرم دستی دستگاه پرکن کرم دستی در برخی از صنایع کارایی بسیار بالایی دارند. بنابراین بعضی از شرکت ها و کارخانه ها ترجیح می دهند از پرکن کرم دستی استفاده کنند. امروزه انواع دستگاه های پرکن کرم دستی را برای بسته های بندی مختلف مثل کرم های تیوپی و یا کاسه ای طراحی کرده اند. این دستگاه در صنایع مختلف بهداشتی رنگ و رزین، دارویی، شیمیایی و … قابل استفاده است. جنس بدنه این دستگاه از متریالی ساخته می شود که به هنگام تماس با مواد دچار واکنش شیمیایی و تغییر نشوند. لازم به ذکر است که کرم پرکن دستی برای کارخانه ها و شرکت های کوچک که در طول روز تولید چندان زیادی ندارند، بسیار مناسب است. شرکت های کوچک می توانند با صرف هزینه کمتر، پرکن کرم دستی را خریداری نمایند. دستگاه های کرم پرکن دستی بیشتر فعالیت های مربوط به بسته بندی را به صورت دستی و به کمک نیروی انسانی انجام می دهند. بنابراین عملکرد این دستگاه اتوماتیک نیست. این موضوع باعث کاهش سرعت آماده سازی محصولات خواهد شد، بنابراین برخی از شرکت ها از خرید این دستگاه اجتناب می کنند. انتخاب نوع دستگاه پرکن کرم دستی به خدمات شرکت و کارخانه شما بستگی دارد. هرچقدر که تولید محصولات شما بیشتر باشد آنگاه به تجهیزات و امکانات پیشرفته تری برای بسته بندی محصولات خود نیاز پیدا خواهید کرد اما در صورتی که کارخانه تولیدی محصولات شما کوچک است، می توانید با پرداخت هزینه کمتر، تجهیزات و امکانات مناسبی برای محیط کار خود فراهم کنید. قطعات دستگاه پرکن کرم دستی، طول عمر بالایی دارد، به همین خاطر احتمال خراب شدن این دستگاه بسیار پایین است. تمامی استاندارد های بهداشتی، به هنگام طراحی دستگاه پرکن کرم دستی رعایت شده است. بر همین اساس کیفیت محصولات نهایی بسیار بالا خواهد بود. پرکن کرم دستی هیچ آسیبی به محصولات بهداشتی وارد نخواهد کرد و تمام مراحل بسته بندی را با دقت کامل انجام خواهد داد. امروزه این دستگاه بیشتر به دلیل قیمت مناسب و پایینی که دارد، مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است. این دستگاه تمام نیازهای شرکت شما را برآورده می کند، بر همین اساس اگر به دنبال انتخاب دستگاه پرکن کرم با قیمت پایین می گردید، می توانید مدل های پرکن کرم دستی را انتخاب نمایید.

پرکن کرم کاسه ای

پرکن کرم کاسه ای، یکی دیگر از تجهیزات صنعتی مهم موجود در بازار است. این دستگاه تمام مراحل پر کردن کرم را به صورت اتوماتیک انجام نمی دهد و تقریباً می توان گفت که عملکردی شبیه دستگاه نیمه اتوماتیک دارد. نیروی انسانی، لیوان و یا ظرف مخصوص مربوط به کرم را در جایگاه ویژه این دستگاه قرار می دهد و سپس مراحل پر کردن کرم به صورت اتومات انجام خواهد شد. این دستگاه طراحی جدید و بروزی دارد. از این دستگاه برای پر کردن کرم های کاسه ای و جار استفاده می شود. سرعت بسته بندی دستگاه پرکن کرم کاسه ای نسبتاً بالا است. به کمک این دستگاه مایع محصولات بهداشتی با دقت بسیار بالایی در درون محفظه های مخصوص ریخته خواهد شد. این دستگاه پنل ویژه ای برای کنترل لحظه به لحظه دارد. نحوه عملکرد این پنل در مدل های مختلف این دستگاه، متفاوت است. ظروف مربوط به کرم های بهداشتی و آرایشی متفاوت است. بر همین اساس هنگام تهیه دستگاه به شکل قالب آن توجه ویژه ای داشته باشید. شکل و طرح قالب های دستگاه متنوع است، بر همین اساس محدودیتی در سفارش این وسیله برای مشتری وجود نخواهد داشت. تمامی مراحل نصب دستگاه باید توسط افراد کاربلد و متخصص صورت بگیرد. روش کار با این دستگاه پیچیدگی چندان زیادی ندارد و تنها با یکبار آموزش به راحتی می توانید با این دستگاه کار کنید. قیمت خرید دستگاه پرکن کرم کاسه ای با وجود کارایی بسیار خوبی که دارد، مناسب است بر همین اساس در اغلب شرکت های آرایشی و بهداشتی از این وسیله به منظور بسته بندی دقیق تر محصولات، استفاده می شود. مشتری برای کاهش هزینه تهیه دستگاه کرم پرکن کاسه ای می تواند نوع دست دوم این دستگاه را خریداری نماید، برخی از دستگاه های دست دوم کیفیت و کارایی دستگاه های نو و جدید را دارند با این تفاوت که قیمت خرید آن ها پایین تر و مناسب تر است.

پرکن کرم تیوپی

پرکن کرم تیوپی پرکن کرم تیوپی در صنایع مختلف کارایی بسیار بالا و متنوعی دارد، این دستگاه مایعات مختلف با چگالی های متنوع را به راحتی در کمترین زمان ممکن به سمت تیوپ و یا محفظه بسته بندی منتقل می کند. دستگاه تیوپ پرکن در بسته بندی انواع چسب، روغن و یا حتی رنگ مو نیز مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه پرکن کرم تیوپی کارایی بیشتری نسبت به سایر دستگاه ها دارد زیرا معمولاً کرم های تیوپی فروش بیشتری دارند و اکثر شرکت ها ترجیح می دهند از این بسته بندی برای محصولات خود استفاده کنند. این دستگاه برای آماده سازی بسته بندی پرکاربرد و پرفروش بسیار مناسب و کاربردی است. جنس قسمت های مختلف این دستگاه نیز از استیل است تا از این طریق هیچگونه آلودگی و میکروبی وارد محصولات نشود. امروزه دستگاه پرکن کرم تیوپی تغییرات بسیار زیادی در روند بسته بندی محصولات بهداشتی و آرایشی ایجاد کرده است. صاحبان صنایع مختلف به کمک این دستگاه، تعداد محصولات بسته بندی شده خود را در طول روز افزایش می دهند علاوه بر این کیفیت محصولات شرکت به کمک این دستگاه بسیار افزایش پیدا خواهد کرد. این دستگاه حتی مایعات رقیق را نیز می تواند به سمت محفظه بسته بندی هدایت کند. انواع دستگاه پرکن کرم تیوپی در مدل های مختلف با ظرفیت های متنوع طراحی و تولید می شود، این دستگاه همواره طرفداران بسیار زیادی برای خرید دارد. دستگاه پرکن تیوپی علاوه بر کرم، انواع مربا ها، سس ها و … را نیز بسته بندی می کند. هنگام طراحی و ساخت این دستگاه معمولاً نکات بهداشتی بسیار متعددی رعایت می شود. نوع تجهیزات و قطعاتی که در ساخت این دستگاه استفاده می شود، در تعیین قیمت آن نقش چشمگیری دارد. قطعات مورد استفاده در ساخت این دستگاه، همگی دارای استاندارد و نشانه های مخصوصی هستند زیرا این دستگاه به طور مستقیم با محتویات محصولات بهداشتی و آرایشی در ارتباط است. بر همین اساس رعایت بهداشت این دستگاه از اهمیت بالایی برخوردار است. معمولاً برای این دستگاه ها، گارانتی و ضمانت نامه مخصوص و مدت داری تعیین می شود تا در صورت بروز حوادث خاص بتوانید با نمایندگی فروش دستگاه ارتباط برقرار کنید و دستگاه خریداری شده را تعویض نمایید. قیمت همیشه فاکتور مهم و تاثیرگذاری در خرید انواع تجهیزات صنعتی است در ارتباط با دستگاه پرکن کرم تیوپی نیز این موضوع صدق می کند. روزانه هزینه قطعات و تجهیزات مورد نیاز برای ساخت دستگاه پرکن کرم تیوپی در حال افزایش است که این موضوع بدون شک باعث افزایش هزینه خرید این وسیله خواهد شد. هرچقدر قیمت خرید قطعات این دستگاه افزایش پیدا کند، آنگاه هزینه بیشتری بابت نگهداری و تعویض قطعات دستگاه باید پرداخت شود.

سایر دستگاه های پرکن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *