شیرینگ پک اتوماتیک

دستگاه شیرینگ تمام اتومات، جایگاه بسیار ویژه ای در صنایع مختلف دارد. این دستگاه طراحی بسیار خاص و ویژه ای دارد و مطابق با جدیدترین تکنولوژی روز دنیا ساخته شده است، به همین خاطر معمولاً کارفرمایان توجه ویژه ای به این دستگاه پرکاربرد دارند.

افراد فعال در کسب و کارهای مختلف بر حسب نوع نیاز نسبت به خرید این دستگاه ویژه، اقدام می کنند. امروزه در شرکت ها و صنایع بزرگ برای سهولت فرایند بسته بندی محصولات از قابلیت های این دستگاه استفاده می شود.

شیرینگ پک اتوماتیک را می توان برای بسته بندی تعداد محصولات زیادی استفاده کرد. مشتری می تواند بر حسب نیاز و سلیقه خود، مدل گاز سوز و یا نیمه گاز سوز این دستگاه را در ابعاد و اندازه دلخواه سفارش دهد. انواع شیرینگ پک در بازار موجود است که مشتری باید با توجه به بودجه ای که در اختیار دارد و همچنین نوع نیاز کسب و کار خود نسبت به انتخاب شیرینگ پک نیمه اتوماتیک و یا اتوماتیک اقدام کند. هر کدام از مدل های این دستگاه مزایای خاص خود را دارند.

شیرینگ پک اتوماتیک

شیرینگ پک اتوماتیک کد SAU01

دستگاه شیرینگ تمام اتومات

شیرینگ پک اتوماتیک کد SAU02

شیرینگ اتوماتیک

شیرینگ پک اتوماتیک کد SAU03

شیرینگ تمام اتوماتیک

شیرینگ پک اتوماتیک کد SAU04

دستگاه شیرینگ پک تمام اتومات بطری

شیرینگ پک اتوماتیک کد SAU05

شیرینگ پک اتوماتیک قزل صنعت آریا

شیرینگ پک اتوماتیک کد SAU06

مشاوره، اطلاع از قیمت و ثبت سفارش

  شیرینگ پک اتوماتیک قزل صنعت آریا

  کارکرد دستگاه شیرینگ تمام اتومات

  کاربرد اصلی شیرینگ پک، بسته بندی دقیق و با کیفیت محصولات در ابعاد و اندازه های مختلف است. این دستگاه به دور محصولات، نایلون می پیچد و سپس به کمک المنت های حرارتی، نایلون را به دور محصول فیکس می کند. به همین خاطر از نفوذ گرد و غبار و رطوبت به داخل بسته بندی محصول، جلوگیری خواهد شد.

  شیرینگ پک تونلی یکی از پرکاربردترین نمونه های این دستگاه است که همواره طرفداران بسیار زیادی دارد. این دستگاه دارای تونل است، به طوری که محصولات به سمت داخل تونل فرستاده شده و سپس نایلون مخصوص به دور این محصولات پیچیده می شود. سپس کوره این دستگاه، حرارت لازم برای فیکس شدن نایلون را تامین می کند.

  دستگاه شیرینگ پک تونلی به کارفرما این امکان را می دهد که از قسمت هدایت گر دستگاه میزان حرارت شیرینگ پک را تنظیم کند تا از این طریق آسیبی به محصولات وارد نشود. قدرت این دستگاه در بسته بندی محصولات بسیار بالا است، به همین خاطر امروزه شرکت ها و کارگاه های بسیار زیادی از مزایای این دستگاه، استفاده می کنند. شیرینگ پک تونلی اتوماتیک، تمامی مراحل بسته بندی محصولات را به صورت خودکار و با دقت بالایی انجام می دهد.

  شیرینگ پک کابینی از فیلم pvc برای بسته بندی محصولات استفاده می کند. این دستگاه نیز وظیفه پوشاندن محصولات با نایلون را برعهده دارد،. آپشن ها و قابلیت های بسیار ویژه ای در این دستگاه تعبیه شده، به همین خاطر همواره ارزش خرید این دستگاه بسیار بالا است. به منظور هدایت آسان تر، کلیدهای متعددی در قسمت کنترل این دستگاه قرار گرفته اند که با استفاده از این کلید ها می توان زمان بسته بندی، میزان حرارت، روشن و خاموش کردن دستگاه و … را به راحتی انجام داد.

  اپراتور با تنظیم این دستگاه می توان اندازه دهانه کابین را مشخص کند. کارکرد این دستگاه بسیار آسان و ساده است، به همین خاطر نیازی به حضور اپراتور برای مدیریت کارکرد دستگاه وجود ندارد. نایلون در قسمت طاقه گیر، قرار داده می شود، سپس نایلون بعد از قرار گرفتن محول در داخل کابین به دور آن احاطه می شود. المنت های حرارتی با دادن گرما به نایلون باعث جمع شدن و فیکس شدن آن به دور محصول می شوند.

  سوخت مورد نیاز

  مشتری امروزه می تواند سوخت مورد نیاز دستگاه شیرینگ  را با توجه به نیاز کسب و کار خود، انتخاب کند. افراد می توانند با مطالعه مزایا و معایب سوخت های مختلف، نسبت به سفارش بهترین نوع سوخت اقدام کنند. خوشبختانه امروزه انتخاب نوع سوخت در طراحی شیرینگ پک با توجه به نیاز مشتری قابل تغییر است.

  برقی: دستگاه شیرینگ تمام اتومات برقی به المنت های بسیار ویژه ای مجهز است. این دستگاه ها کارایی بسیار بالایی دارند و معمولاً ایمن تر هستند. طرز کار شیرینگ پک برقی بسیار دقیق و حرفه ای است، به همین خاطر تمامی محصولات با دقت بسیار بالایی به کمک این دستگاه، بسته بندی می شوند. این دستگاه، حرارت مورد نیاز بسته بندی را در کمترین زمان ممکن تامین می کند و آن را به صورت یکنواخت و یکسان به تمام قسمت های محصول انتقال می دهد. معمولاً این دستگاه بیشتر زمانی به کار برده می شود که تعداد محصولات زیاد بوده و ابعاد آن ها متنوع است.

  دوگانه سوز: : امروزه به دلیل افزایش مصرف نیروی برق و به دلیل جلوگیری از مشکلات قطعی برق در فصول مختلف سال، افراد تمایل دارند از شیرینگ پک دوگانه سوز استفاده کنند. کارفرما باید هر ماه مبلغ قابل توجهی را برای مصرف انرژی برق پرداخت کند، به همین خاطر امروزه دوگانه سوز بودن دستگاه سود بیشتری برای مشتری خواهد داشت.

  گازی: شیرینگ پک گازی نیز طرفداران بسیار زیادی دارد. معمولاً مشتریان زمانی از سوخت گازی استقبال می کنند که تامین نیروی برق در محل کار برای آن ها دشوار باشد. هزینه شیرینگ پک گازی به مراتب بهتر از نیروی برق است، به همین خاطر گاه کارفرمایان برای صرفه جویی در مخارج این دستگاه، نسبت به سفارش نوع گازی این دستگاه اقدام می کنند.

  دستگاه شیرینگ تمام اتومات

  شیرینگ پک تونلی تمام اتوماتیک

   

  برای بسته بندی محصولات خود در سایز های مختلف می توانیم از دستگاه شیرینگ پک تمام اتوماتیک استفاده کنیم. این دستگاه دو مدل دارد: دو گانه سوز و گازی. شما می توانید براساس نیاز خود، نوع دستگاه خود را انتخاب کنید. بهتر است برای اطمینان از درستی تصمیم خود، از کارشناسان و مشاوران ما در قزل صنعت آریا کمک بگیرید.

  یکی از نکاتی که باید به آن توجه کرد این است که بسته بندی محصولات در حفظ کیفیت مواد و جلوگیری از فساد و تغییر شکل آن ها، نقش ویژه ای دارد. مثلا اگر جنس بسته بندی محصولات از مقوا، کاغذ یا چوب باشد، . مزیتی که این نوع جنس ها دارند این است که وزن آن ها کم است، پس هزینه جابجایی آن ها کمتر می باشد.  ولی مشکل زمانی است که در زمان انبار کردن محصولات، امکان مرطوب شدن، باد کردن و تغییر شکل دادن آن ها، وجود خواهد داشت یا ممکن است در حین جابجایی، بسته بندی پاره شده و موجب ضرر مالی قابل توجهی شود . پس در خرید دستگاه های شیرینگ پک تمام اتوماتیک، به نوع دستگاه، طراحی و کیفیت ساخت آن توجه ویژه داشته باشید و از کارشناسان با تجربه ما کمک بگیرید تا بدون هیچ نگرانی، بسته بندی محصولات خود را انجام دهید.

   

  قیمت دستگاه شیرینگ پک تمام اتومات

  هزینه خرید دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک بیشتر از سایر انواع مدل های شیرینگ پک موجود در بازار است، به طور کلی هر چقدر که میزان عملکرد این دستگاه به سیستم اتومات نزدیک تر باشد، آنگاه هزینه خرید آن ها نیز افزایش پیدا خواهد کرد. بر همین اساس ما در قزل صنعت آریا آماده هستیم تا با ارایه مشاوره اصولی به کارفرمایان عزیز شما را در انتخاب بهترین و مناسب ترین نوع دستگاه راهنمایی کنیم

  تکنولوژی خاص و پیشرفته ای که در دستگاه شیرینگ تمام اتومات به کار رفته، باعث افزایش هزینه خرید این دستگاه شده است. سرعت و کیفیت کار این دستگاه به مراتب بیشتر از سایر مدل های موجود در بازار است. این آپشن ها و قابلیت ها نیز منجر به افزایش مخارج این دستگاه شده است. مشتری باید قبل از اقدام به خرید این دستگاه پرکاربرد در مورد قیمت دقیق دستگاه، اطلاعات کافی به دست آورد.

  دستگاه های شیرینگ پک اتوماتیک نیز انواع مختلفی دارند، به همین خاطر ابعاد این دستگاه، قابلیت های آن و دیگر مشخصات ظاهری و فنی دستگاه در تعیین هزینه خرید آن نقش چشمگیری دارند. خرید و فروش شیرینگ پک اتوماتیک به منظور رفع نیاز کسب و کارهای مختلف بسیار رونق یافته است. دستگاه شیرینگ تمام اتومات به دلیل قابلیت های بسیار نسبت به سایر انواع این دستگاه در بازار از جایگاه بهتری برخوردار است. سایر دستگاه های شیرینگ پک را میتوانید از طریق لینک زیر مشاهده و بررسی بفرمایید :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *