پرکن روغن موتور

پرکن روغن موتور یکی از دستگاه های صنعتی پرکاربرد و مفیدی است که برای پر کردن مایعات غلیظ به کار گرفته می شود. امروزه صنایع بزرگ و کوچک تولید کننده روغن موتور، از قابلیت های این دستگاه، استفاده می کنند. روغن موتور، محصول بسیار مهمی برای اتومبیل ها محسوب می شود. برهمین اساس تولید این محصول و بسته بندی آن در صنایع از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

نحوه بسته بندی انواع روغن موتور اتومبیل، اهمیت بسیار بالایی دارد. امروزه با استفاده از پرکن روغن موتور به راحتی می توان تعداد بسیار بالایی از این محصولات را بسته بندی کرد. این دستگاه ها با عملکرد ویژه ای که دارند، حجم مشخصی از روغن را با دقت بالا در درون ظروف بسته بندی منتقل می کنند. امروزه با طراحی دستگاه های پرکن روغن موتور تمام اتوماتیک، دیگر نیازی به استخدام نیروی کار انسانی نیز نخواهد بود.

دستگاه پرکن روغن موتور

پرکن روغن موتور

پرکن روغن موتور

پرکن روغن موتور

دستگاه پرکن روغن موتور اتوماتیک

این دستگاه به صورت کاملاً تخصصی و دقیق برای پر کردن انواع مایعات غلیظ روغنی قابل استفاده است. امروزه با استفاده از این دستگاه، احتمال بروز خطا به هنگام بسته بندی محصولات به میزان چشمگیری کاهش پیدا خواهد کرد.

ویژگی ها

بدنه دستگاه پرکن روغن موتور معمولاً از جنس استیل است. این دستگاه از کیفیت و دوام بسیار بالایی برخوردار است، به همین خاطر با استفاده از این دستگاه به راحتی می توانید تا مدت های طولانی، خط تولید و بسته بندی روغن موتور را حفظ کنید و از ایجاد وقفه در تولید این محصول جلوگیری کنید.

این دستگاه ها معمولاً مجهز به سیستم های توقف اضطراری هستند. بر همین اساس در صورت بروز مشکل در فرایند پر کردن روغن می توانید به استفاده از این کلید مخصوص، پرکن روغن را خاموش کنید. انواع سیستم های پیستونی و پرکن مایعات ثقلی این دستگاه در بازار به فروش می رسد که هر کدام از قابلیت های بسیار ویژه ای برخوردار هستند.

اپراتور می تواند با استفاده از تابلو مخصوص کنترلگر، بر روی نحوه عملکرد این دستگاه، نظارت کند. امروزه امکانات و قابلیت های بسیار ویژه و جدیدی بر روی این دستگاه ها در نظر گرفته شده که ارزش خرید این دستگاه ها را افزایش می دهد. دستگاه پرکن در صنایع مختلف، کاربرد بسیار ویژه و بالایی دارد، به همین خاطر افراد زیادی متقاضی خرید و سفارش این دستگاه هستند.

انواع:

انواع مدل های پرکن روغن موتور با تعداد نازل های متفاوت طراحی و تولید می شوند. مشتری می تواند بر حسب نیاز کسب و کار خود، مناسب ترین دستگاه پرکن روغن موتور را سفارش دهد. انواع مختلف این دستگاه از جمله پرفروش ترین مدل های دستگاه پرکن مایعات محسوب می شوند. انواع مختلف این دستگاه با توجه به میزان غلظت روغن موتور در صنایع مختلف، قابل استفاده است.

دستگاه های پرکن مایعات در تعداد مختلفی نازل ساخته و طراحی میشوند که شما می توانید از طریق لینک زیر انواع آن ها را بررسی و مشاهده بفرمایید :

  • پرکن سیلندر پیستونی:

پرکن سیلندر پیستونی

این دستگاه با کمک پیستون های ویژه ای که دارد به راحتی مایعات مورد نظر را به داخل ظرف های مخصوص منتقل می کند. دستگاه نیمه اتوماتیک سیلندر پیستون برای پر کردن انواع مایعات غلیظ شیمیایی و حتی خوراکی قابل استفاده است. امروزه از قابلیت های پرکن مایعات پیستونی در صنایع و کارخانه های بسیار زیادی استفاده می شود.

  • پرکن مایعات ثقلی:

پرکن مایعات ثقلی

پرکن مایعات ثقلی با کمک نیروی جاذبه محصولات مختلف مثل روغن را به داخل ظرف انتقال می دهند. این دستگاه بیشتر برای محصولاتی با ویسکوزیته پایین به کار می رود؛ زیرا مواد غلیظ با سرعت بسیار کمتری با استفاده از نیروی جاذبه به داخل ظرف ها انتقال داده می شوند.

  •  
  • پرکن تایمری:

  • پرکن تایمری بدون شک یکی از جدیدترین مدل های این دستگاه است که دقت بسته بندی موتور روغن را به میزان چشمگیری افزایش می دهد. نازل های این دستگاه در بازه زمانی کوتاه و مشخص، محتویات داخل ظرف را پر می کنند. سپس بعد از اتمام زمان به سمت ظرف بعدی هدایت می شوند.

قیمت پرکن روغن موتور

قیمت خرید دستگاه پرکن روغن موتور به مشخصات و ویژگی های دستگاه، بستگی دارد. تعداد نازل های این دستگاه می توان بر روی قیمت خرید این دستگاه تاثیر بگذارد. بر همین اساس هرچقدر تعداد نازل های دستگاه و امکانات آن بیشتر باشد، آنگاه هزینه خرید آن نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

میزان گنجایش و ظرفیت مخزن دستگاه نیز در تعیین قیمت آن بی تاثیر نخواهد بود. بر همین اساس مشتری باید با در نظر گرفتن نیاز کسب و کار خود و همچنین بودجه مشخص و مد نظر خود، مشخصات و ویژگی های این دستگاه را تعیین کند و سپس متناسب با مشخصات دستگاه، هزینه آن تخمین زده خواهد شد.

این دستگاه ها از نظر تکنولوژی ساخت در دسته های مختلف اتوماتیک، نیمه اتوماتیک تقسیم بندی می شوند.شک مدل تمام اتوماتیک این دستگاه به دلیل قابلیت ها و امکانات ویژه ای که دارد از هزینه خرید بالاتری برخوردار خواهد بود.

قزل صنعت آریا با در نظر گرفتن نیاز مشتری، بهترین و مناسب ترین دستگاه پرکن روغن موتور را طراحی و تولید می کند. امروزه با کمترین هزینه می توانید مناسب ترین دستگاه های پرکن مایعات را از این شرکت تهیه کنید و با خیال راحت از مزایای این دستگاه ها در کسب و کار خود استفاده کنید.

پرکن روغن ماشین ارزان

امروزه همه کسب و کار های بزرگ و کوچک با توجه به نیاز و بودجه ای که در اختیار دارند، می توانند دستگاه پرکن روغن موتور ارزان و مناسبی را خریداری کنند. تنوع بسیار بالایی در انواع مدل های این دستگاه، دیده می شود. بر همین اساس رنج قیمت خرید این دستگاه ها نیز با توجه به قابلیت های دستگاه، متفاوت خواهد بود.

هر چقدر امکانات و قابلیت های دستگاه کمتر باشد آنگاه هزینه خرید آن نیز مناسب تر خواهد بود. دستگاه های نیمه اتوماتیک پرکن روغن موتور به دلیل طراحی ساده و عملکرد مناسبی که دارد، قیمت خرید پایین تری نسبت به پرکن مایعات اتوماتیک دارد. بر همین اساس بسیاری از افراد می توانند از این دستگاه برای اهداف خود، استفاده کنند.

صنایع کوچک تولید کننده روغن موتور می توانند از دستگاه هایی با گنجایش و ظرفیت پایین تر استفاده کنند و در هزینه خرید این دستگاه، صرفه جویی کنند. امروزه با کیفیت ترین و منحصر به فرد ترین دستگاه های صنعتی برای مشاغل مختلف، طراحی می شوند. بر همین اساس سرعت بسته بندی محصولات بسیار افزایش پیدا کرده است.

سایر دستگاه های پرکن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *