پرکن مایعات پمپی یا لودسلی

پرکن مایعات پمپی در صنعت از جایگاه ویژه ای برخوردار است؛ زیرا برای پر کردن انواع مایعات غلیظ و رقیق به کار گرفته می شود. بر همین اساس میزان ویسکوزیته مایعات، محدودیتی در عملکرد این دستگاه ایجاد نمی کند. این دستگاه، قابلیت های بسیار بیشتری نسبت به سایر دستگاه های پرکن موجود در بازار دارد، به همین خاطر همواره از محبوبیت بسیار ویژه ای برخوردار است.

پرکن مایعات لودسلی انعطاف پذیری بسیاری دارد. بنابراین کارفرما می تواند برای پر کردن هر نوع مایعاتی مثل رب و یا سس از آن استفاده کند. امروزه حتی برای پر کردن گریس نیز می توان از قابلیت های این دستگاه استفاده کرد. صنایع مختلف بدون استفاده از این دستگاه نمی توانند محصولات مختلف را با رعایت نکات بهداشتی در کمترین زمان ممکن، بسته بندی کنند؛ زیرا بدون استفاده از دستگاه، سرعت پر کردن مایعات بسیار کاهش پیدا می کند.

صنایعی که مسئول تولید مایعات غلیظ هستند می توانند از این دستگاه، استفاده کنند. این دستگاه، حجم مشخصی از مایعات را به درون ظرف انتقال می دهد، به همین خاطر مقدار مشخصی از مایعات در هر یک از  ظروف ریخته می شود و کیفیت تمامی محصولات بسته بندی شده افزایش پیدا خواهد کرد.

پرکن مایعات لودسلی

انواع پرکن لودسلی

پرکن مایعات لودسلی در انواع مختلفی طراحی و ساخته می شود. مشتریان می توانند بر حسب نیاز انواع پرکن مایعات پمپی اتوماتیک و یا نیمه اتوماتیک را سفارش دهند. هر کدام از انواع مدل های این دستگاه، قابلیت ها و ویژگی های مخصوص خود را دارند. بنابراین مشتریان می توانند بر حسب نیاز کسب و کار خود، مناسب ترین مدل این دستگاه را سفارش دهند.

انواع پرکن مایعات لودسلی

پرکن پمپی یا لودسلی

پرکن لودسلی

پرکن پمپی یا لودسلی

پرکن لودسلی مایعات

پرکن پمپی یا لودسلی

پرکن لودسلی مایعات سطل

پرکن پمپی یا لودسلی تمام اتوماتیک

کارفرمایان می توانند اطلاعات دقیقی در مورد زمان کارکرد این دستگاه تعیین کنند، سپس پرکن پمپی تمام اتوماتیک با توجه به زمان تعیین شده، مراحل بسته بندی دستگاه را با دقت انجام می دهد. پرکن مایعات اتوماتیک سرعت بسیار بالایی در بسته بندی دارد، به همین خاطر در طول روز، تعداد بسیار بالایی از محصولات، بسته بندی خواهد شد.

تکنولوژی بسیار جدید و ویژه ای در ساخت این دستگاه به کار گرفته شده است، به همین خاطر از قابلیت ها و امکانات بسیار بیشتری برخوردار است. کارفرمایان به کمک این دستگاه می توانند در بازه زمانی کوتاه تری، مراحل بسته بندی را انجام دهند. تمامی مراحل بسته بندی این دستگاه بدون دخالت نیروی انسانی و با رعایت تمامی نکات بهداشتی انجام می شوند.

درصد خطای این دستگاه نیز بسیار کم است. بر همین اساس احتمال وقوع اشتباه به هنگام فعالیت این دستگاه بسیار پایین است. مشتری می تواند تعداد نازل این دستگاه ها را متناسب با نیاز کسب و کار خود سفارش دهد و از سرعت و قابلیت های ویژه این دستگاه، استفاده کند.دستگاه های پرکن مایعات با تعداد نازل های متفاوت را می توانید از طریق لینک های زیر مشاهده و خریداری نمایید :

عملکرد

کارفرمایان می توانند با مطالعه دفترچه راهنما پرکن مایعات لودسلی، اطلاعات کاملی در مورد نحوه عملکرد این دستگاه به دست آورند. این دستگاه از مخزن و تجهیزات بسیار ویژه ای تشکیل شده است که کارفرما باید بعد از هر بار استفاده از این دستگاه نسبت به شستشوی دقیق مخزن و سایر تجهیزات این دستگاه اقدام کند.

این دستگاه برای پر کردن مایعات غلیظ نیز به کار می رود. معمولاً توصیه می شود که قبل از هر بار پر کردن مایعات غلیظ، ابتدا یکبار دستگاه را با آب پر کنید. این کار از ایجاد رسوب در دیواره های دستگاه جلوگیری می کند.

کاربرد پرکن لودسلی

انواع مایعات غلیظ مثل سس، رنگ، عسل، وازلین و حتی گریس را می توان به کمک پرکن مایعات لودسلی در ظروف مخصوص، بسته بندی کرد. این دستگاه انقلابی در صنایع امروزی ایجاد کرده است؛ زیرا به کمک این دستگاه تمامی صنایع مختلف می توانند سرعت بسته بندی محصولات خود را افزایش دهند و از تکنولوژی روز دنیا استفاده کنند.

این دستگاه از ایمنی بالایی برخوردار است، مدل تمام اتوماتیک این دستگاه هیچ نیازی به دخالت نیروی انسانی ندارد، به همین خاطر با سرعت و دقت بالا تمام عملیات پر کردن مایعات را بدون هیچ اشتباهی انجام می دهد. کاربرد دستگاه پرکن مایعات لودسلی را امروزه می توان در صنایع مختلف غذایی و همچنین صنایع دیگر مشاهده کرد.

مزایای پرکن مایعات پمپی یا لودسلی قزل صنعت آریا

پرکن مایعات پمپی یا لودسلی قزل صنعت آریا برای پر کردن انواع مایعات رقیق و غلیظ قابل استفاده است. امروزه از قابلیت های این دستگاه برای دستگاه پرکن سس، پرکن رب گوجه فرنگی، پرکن رنگ و… نیز می توان استفاده کرد، به همین خاطر همواره متقاضیان بسیار زیادی خواستار خرید و تهیه این دستگاه هستند. مشتری می تواند با توجه به نوع نیاز خود، نازل های مناسبی را در این دستگاه سفارش دهد. مخزن اصلی این دستگاه معمولاً  حجمی معادل با 200 لیتر دارد. این دستگاه از سرعت بسیار بالایی برخوردار است، به همین خاطر فرایند پر کردن مایعات در کمترین زمان ممکن به کمک این دستگاه، صورت می گیرد.

امروزه به کمک قابلیت های پرکن مایعات پمپی قزل صنعت آریا، می توان در محیطی کاملاً بهداشتی و به دور از هرگونه آلودگی، فرایند بسته بندی مایعات رقیق و غلیظ را انجام داد. مشتری می تواند بر حسب نیاز، مدل اتوماتیک و یا نیمه اتوماتیک این دستگاه را سفارش دهد.  کارفرمایان به کمک قابلیت های دستگاه پرکن مایعات، می توانند از هدر رفتن مایعات جلوگیری کنند و اندازه مشخصی از مایعات را به درون ظروف مورد نظر انتقال دهند. امروزه با استفاده از این دستگاه دیگر نیازی به اپراتور و نیروی انسانی برای پر کردن مایعات نیست. به همین خاطر، کیفیت محصولات افزایش چشمگیری پیدا خواهد کرد.

قیمت پرکن پمپی و لودسلی

انواع پرکن مایعات پمپی با ویژگی ها و قابلیت های متنوع تولید می شوند. بر همین اساس هزینه طراحی و ساخت این دستگاه تا حد زیادی به نیاز مشتری و انتظارات او از این دستگاه بستگی دارد. هر چقدر میزان آپشن ها و امکانات این دستگاه بیشتر باشد، آنگاه هزینه ساخت آن نیز افزایش پیدا می کند. تعداد نازل های این دستگاه، تکنولوژی ساخت این دستگاه، جنس بدنه آن و کیفیت دستگاه، از جمله موارد مهمی هستند که به طور مستقیم بر روی هزینه خرید این دستگاه تاثیر می گذارند. مشتری می تواند بر حسب نیاز و با توجه به بودجه ای که برای سفارش این محصول در نظر گرفته، نسبت به خرید آن اقدام کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *