پرکن روغن خوراکی

پرکن روغن خوراکی یکی از تجهیزات صنعتی بسیار مهمی است که در صنایع مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرد. انواع روغن های مایع و جامد در بطری های مخصوص بسته بندی می شوند. سپس در فروشگاه های بزرگ و کوچک به فروش می رسند. بطری های روغن با پرکن روغن خوراکی، سریعتر و آسان تر بسته بندی می شوند. برخی از دستگاه های پرکن روغن خوراکی تنها برای پرکردن مایعات رقیق و برخی دیگر برای پرکردن مایعات غلیظ کاربرد دارند البته امروزه دستگاه های جدیدی طراحی شده اند که برای پرکردن مایعات با درجه ویسکوزیته مختلف قابل استفاده هستند.
طراحی پرکن روغن خوراکی متناسب با نظر مشتری و نوع نیاز کارخانه انجام می شود. امروزه مهندسین بسیار توانمند و حرفه ای مسئولیت ساخت و طراحی دستگاه های صنعتی را برعهده می گیرند، به همین خاطر ارزش خرید این دستگاه ها بسیار بالا است.
پرکن روغن اتوماتیک

انواع دستگاه پرکن روغن خوراکی

دستگاه پرکن روغن خوراکی پرکن سیلندر پیستونی: دستگاه نیمه اتوماتیک سیلندر پیستون برای پرکردن مایعات غلیظ بسیار مناسب است. سرعت پرکن سیلندر پیستونی به تعداد نازل های آن بستگی دارد. این دستگاه یکی از محبوب ترین انواع مدل های پرکن مایعات است که کارایی بسیار ویژه ای دارد. پرکن سیلندر پیستونی، در بازه زمانی کوتاهی، چندین بطری روغن را با دقت بسیار بالا، آماده می کند. پرکن ثقلی: پرکن ثقلی بیشتر برای پرکردن مایعات رقیق تر مورد استفاده قرار می گیرد. مایعات با کمک نیروی وزن و جاذبه از دستگاه پرکن ثقلی به داخل ظروف بسته بندی منتقل می شوند. این دستگاه عملکرد بسیار ساده ای دارد و طراحی پیچیده ای در ساخت این دستگاه به کار گرفته نشده است. امروزه با پرداخت هزینه بسیار مناسب می توان آن را خریداری کرد. پرکن تایمری: پرکن تایمری از جمله پیشرفته ترین دستگاه های پرکن مایعات است که با امکانات و آپشن های متعدد طراحی و تولید می شود. امروزه با استفاده از این دستگاه از هدر رفتن روغن خوراکی به هنگام بسته بندی و آماده سازی بطری ها جلوگیری خواهد شد. دستگاه های پرکن مایعات در تعداد مختلفی نازل ساخته و طراحی میشوند که شما می توانید از طریق لینک زیر انواع آن ها را بررسی و مشاهده بفرمایید :

ویژگی ها

امروزه کارخانه های تولید روغن به پرکن روغن خوراکی نیاز اساسی دارند؛ زیرا بدون استفاده از این دستگاه، امکان بسته بندی سریع و بهداشتی محصولات وجود نخواهد داشت. مشتری می تواند تعداد نازل های دستگاه پرکن روغن خوراکی را متناسب با نیاز کارخانه خود، سفارش دهد. هرچقدر تعداد نازل های دستگاه پرکن مایعات بیشتر باشد، آنگاه سرعت انتقال مایعات و بسته بندی محصولات نیز افزایش پیدا خواهد کرد. مدل های تمام اتوماتیک این دستگاه مراحل پر کردن روغن و بسته بندی آن را با دقت بسیار بیشتری انجام می دهد. این دستگاه به راحتی قابل نصب و اجرا است. پرکن روغن تمام اتوماتیک دستگاه بسیار ایمن است و معمولاً به هنگام بروز مشکل، دستگاه خود به خود متوقف می شود. این دستگاه ها، حجم مشخص از روغن را به داخل بطری منتقل می کنند، به همین خاطر تمامی بطری های روغن به اندازه یکسان از روغن پر می شوند و احتمال هدر رفتن روغن با استفاده از این دستگاه نیز به میزان قابل توجهی کاهش پیدا می کند.

استفاده از پرکن روغن خوراکی چه مزایایی دارد؟

پرکن روغن خوراکی امروزه کارخانه ها با خرید دستگاه پرکن روغن خوراکی می توانند هزینه های بسته بندی بطری های روغن را به میزان قابل توجهی کاهش دهند. مراحل بسته بندی بطری های روغن با استفاده از این دستگاه، با کیفیت بسیار بیشتری انجام می شود. بدنه این دستگاه از جنس استیل است، به همین خاطر به راحتی شستشو داده می شود و همواره تمیز و پاکیزه است. مدل دستگاه پرکن روغن خوراکی اتوماتیک به نیروی کار انسانی وابسته نیست، به همین خاطر بسته بندی محصولات با رعایت تمامی نکات بهداشتی انجام خواهد شد. کارفرما با تهیه دستگاه پرکن مایعات اتوماتیک در هزینه استخدام نیروی کار انسانی نیز صرفه جویی خواهد کرد. این دستگاه ها طول عمر بسیار بالایی دارند و احتمال بروز خطا در عملکرد آن ها بسیار پایین است. هزینه نگهداری و تعمیر این دستگاه نیز بسیار مقرون بصرفه و مناسب است، به همین خاطر استفاده از آن در صنایع غذایی به نفع کارفرما و خط تولید کارخانه خواهد بود.

قیمت دستگاه پرکن روغن خوراکی

قیمت پرکن روغن خوراکی به ویژگی ها و مشخصات این دستگاه، بستگی دارد. برخی مدل های این دستگاه به سیستم درب گذاری نیز مجهز هستند که این موضوع می تواند هزینه خرید این دستگاه را افزایش دهد. سیستم درب گذاری یکی از آپشن های ویژه دستگاه های پرکن مایعات محسوب می شود که اهمیت بسیار زیادی در خط تولید و بسته بندی محصولات دارد. قطعات مصرفی پرکن مایعات رقیق و همچنین نوع کارایی آن نیز می تواند در تعیین هزینه این دستگاه تاثیر مستقیم داشته باشد. کیفیت قطعات دستگاه پرکن در افزایش ارزش خرید این دستگاه و تعیین هزینه خرید آن نقش مهمی دارد. بهتر است قبل از خرید این دستگاه، میزان ظرفیت تولیدی کارخانه را مشخص کنید. سپس با توجه به نیاز کسب و کار خود نسبت به سفارش و خرید این دستگاه اقدام کنید. قیمت خرید این دستگاه تا حد زیادی به امکانات و ویژگی های پرکن مایعات بستگی دارد. بنابراین شما می توانید با صرف هزینه مناسب، قابلیت ها و ویژگی های پرکن مایعات مورد نظر خود را تعیین کنید.

پرکن روغن ارزان

دستگاه پرکن روغن خوراکی امروزه تنوع مدل های پرکن روغن خوراکی شرکت قزل صنعت آریا به مشتریان این امکان را می دهد تا متناسب با بودجه ای که در اختیار دارند از قابلیت های این دستگاه استفاده کنند و مناسب ترین دستگاه پرکن مایعات را برای کسب و کار خود تهیه کنند. آپشن ها و امکانات این دستگاه متناسب با نظر مشتری تعیین می شوند. بر همین اساس مشتری می تواند به راحتی با توجه به بودجه ای که در اختیار دارد، این دستگاه را سفارش دهد. دستگاه های پرکن روغن خوراکی با عملکرد ساده تر از قیمت خرید کمتری برخوردار هستند، به همین خاطر مشتریان می توانند با پرداخت هزینه کمتر نیز، این دستگاه ها را خریداری کنند. دستگاه های پرکن نیمه اتوماتیک هزینه مناسب تری نسبت به انواع دستگاه های پرکن تمام اتوماتیک دارند. بنابراین اگر می خواهید در هزینه خرید این دستگاه صرفه جویی کنید، می توانید مدل نیمه اتوماتیک آن را خریداری کنید.

سایر دستگاه های پرکن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *