پرکن مایعات اتوماتیک

دستگاه پرکن مایعات اتوماتیک دارای قابلیت پرکردن مایعات رقیق و غلیظ می باشد.سیستم دستگاه به صورت اتوماتیک و بدون دخالت دست می باشد.این گونه ماشین الات امکان نصب میزانتظار در ابتدا و انتهای خط را دارند.

همچنین می توان دربگذار،دربند و لیبل زن در طول مسیر نصب کرد.

قابلیت نصب نازل از 2 الی 10 عدد می باشد.سیستم کنترلی دستگاه پی ال سی بوده.

برای مایعات رقیق از پمپ و برای مواد غلیظ و خمیری شکل از سیستم پرکن سیلندر پیستونی استفاده میکند.

مشاهده دستگاه پرکن مایعات شرکت قزل صنعت آریا

 

دستگاه پرکن مایعات تمام اتوماتیک یکی از تجهیزات فوق العاده مهم برای صنایعی است که فرآیند بسته‌بندی محصولات مایع را انجام می‌دهند. این دستگاه به‌عنوان یک ستون اساسی در کارخانه‌ها واحدهای تولید دارویی، غذایی و بهداشتی محسوب می‌شود.

پرکن مایعات اتوماتیک یک دستگاه صنعتی است که برای پر کردن انواع مایعات غلیظ و رقیق مانند روغن‌ها، شیرینی‌ها، شامپوها، آب معدنی و موارد مشابه در بطری‌ها و بسته‌بندی‌های مختلف مانند ظروف پلاستیکی، شیشه‌ای و فلزی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

این دستگاه‌ها به صورت اتوماتیک یا نیمه‌اتوماتیک عمل می‌کنند و معمولاً از سیستم‌های مکانیکی یا پنوماتیکی برای پر کردن دقیق مایعات استفاده می‌کنند.یکی از دستگاه های اتوماتیک پرکاربرد دستگاه پرکن مایعات چهار نازله می باشد که از طریق این لینک می توانید با این دستگاه و مشخصات آن بیشتر آشنا شوید.

از ویژگی‌های این دستگاه پرکن مایعات تمام اتوماتیک به شکل خطی و طولی، قابلیت پرکردن مختلف انواع بسته‌بندی‌ها، دقت پر کردن، سرعت تولید، امکان تنظیم حجم پر شده و وجود سیستم‌های کنترلی برای مانیتورینگ و تنظیم فرآیند پرکن اشاره کرد.

با توجه به اینکه این دستگاه‌ها شکل خطی و طولی دارند و برای پرکردن مایعات در بطری‌ها و بسته‌بندی‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند، نیاز به فضای بزرگتر در کارخانه‌ها و کارگاه‌ها دارند تا از ترتیب و تنظیم دستگاه‌ها به صورت خطی و ایجاد خطوط تولیدی مناسب برای این دستگاه‌ها پیروی شود.

پرکن مایعات اتوماتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *