شیرینگ پک آب معدنی

امروزه در کارخانه ها برای افزایش سرعت بسته بندی بطری های آب معدنی از دستگاه شیرینگ پک آب معدنی استفاده می شود. این دستگاه از مهمترین تجهیزات صنعتی کارخانه ها محسوب می شود و در قسمت نهایی بسته بندی بطری های آب معدنی نقش دارد.

بطری های آب معدنی توسط جک پارویی شکل این دستگاه کنار یکدیگر قرار داده می شوند و سپس عمل شیرینگ پک کردن بطری ها با کیفیت و دقت بالایی انجام می گیرد. این دستگاه نایلون مخصوصی را با حرارت مشخصی  به دور چندین بطری می پیچد و بطری های آب معدنی را به خوبی بسته بندی می کند. امروزه با کمک این دستگاه به راحتی می توان 300 تا 400 بطری را در هر ساعت آماده و بسته بندی کرد.

شیرینگ بطری

شیرینگ پک آب معدنی کد SA01

دستگاه شیرینگ بطری آب

دستگاه شیرینگ پک آب معدنی کد SA02

شیرینگ بطری آب نمای کناری

شیرینگ آب معدنی کد SA03

شیرینگ بطری آب معدنی

دستگاه شیرینگ پک آب معدنی کد SA04

شیرینگ پک آب معدنی

دستگاه شیرینگ بطری آب معدنی کد SA05

دستگاه شیرینگ بطری آب

دستگاه شیرینگ آب معدنی بطری کد SA06

شیرینگ بطری

مشاوره، اطلاع از قیمت و ثبت سفارش

  دستگاه شیرینگ بطری آب

  انواع شیرینگ آب معدنی

  انواع شیرینگ آب معدنی با توجه به تکنولوژی ساخت در دو دسته شیرینگ پک آب معدنی اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تقسیم بندی می شوند. این دستگاه ها از نظر عملکرد، قیمت خرید، امکانات و قابلیت ها با یکدیگر تفاوت دارند، به همین خاطر مشتریان همواره قبل از خرید این دستگاه باید با انواع مدل آن به خوبی آشنا شوند.همچنین برای بسته بندی کارتن های آب معدنی نیز میتوانید از شیرینگ کارتن استفاده کنید.

   

  شیرینگ پک آب معدنی اتوماتیک

  شیرینگ اتوماتیک

   

  دستگاه شیرینگ تمام اتومات، دستگاهی بسیار پیشرفته و پرکاربردی است که برای تسریع فرایند شیرینگ بطری، بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. اکثر کارخانه ها و تولیدی های بزرگ که در طول روز تعداد زیادی بطری آب معدنی تولید می کنند به شیرینگ پک تمام اتوماتیک نیاز دارند.

  این دستگاه بدون نیاز به دخالت نیروی کار انسانی، تمامی مراحل بسته بندی نهایی بطری های آب معدنی را با دقت و کیفیت بسیار بالایی انجام می دهد. سرعت بسته بندی بطری های آب معدنی با این دستگاه بسیار فوق العاده است. علاوه بر این احتمال بروز هرگونه نقص و خطا به هنگام شیرینگ کردن بطری های آب معدنی با این دستگاه بسیار پایین است.

  شیرینگ اتوماتیک به دلیل مزایا و امکانات ویژه ای که دارد از هزینه خرید بیشتری نسبت به مدل نیمه اتوماتیک آن برخوردار است؛ ولی با این حال بسیاری از کارخانه ها و تولیدی های بزرگ برای رفع نیاز کسب و کار خود، این دستگاه را خریداری می کنند و از مزایای آن به خوبی تا مدت های طولانی استفاده می کنند.

  دستگاه شیرینگ پک آب معدنی نیمه اتوماتیک

  دستگاه شیرینگ پک آب معدنی نیمه اتوماتیک

   

  عملکرد شیرینگ آب معدنی نیمه اتوماتیک به حضور نیروی کار انسانی، وابسته است، به همین خاطر اگر قصد خرید این دستگاه را دارید باید نیروی کار انسانی توانمند و دوره دیده ای را برای نظارت بر کار این دستگاه، استخدام کنید.

  کیفیت بسته بندی بطری های آب معدنی با استفاده از شیرینگ نیمه اتوماتیک نیز بسیار مطلوب و قابل قبول است، به همین خاطر این دستگاه نیز همواره طرفداران بسیار زیادی دارد.

  افرادی که تولیدی های کوچک تری دارند و نیازی به صرف هزینه زیاد برای خرید دستگاه های پیشرفته ندارند، می توانند مدل شیرینگ آب معدنی نیمه اتوماتیک را تهیه کنند. هزینه خرید این دستگاه بسیار مناسب و مقرون بصرفه است. این دستگاه طول عمر بسیار بالایی دارد و هزینه تعمیر و نگهداری آن نیز بسیار مناسب و مقرون بصرفه است.

  شیرینگ پک تونلی

  شیرینگ پک تونلی کوچک

   

  دستگاه دستگاه شیرینگ تونلی یکی از بهترین دستگاه ها برای بسته بندی بطری های آب معدنی است. انواع بطری های آب معدنی کوچک و بزرگ به صورت دوتایی و سه تایی با استفاده از این دستگاه، بسته بندی می شوند. این دستگاه مجهز به تونل نسبتاً بزرگی بوده و یکسری المنت های حرارتی مخصوصی در آن تعبیه شده است که حرارت لازم برای شیرینگ کردن نایلون بسته بندی را تامین می کنند.

  بطری های آب معدنی بر روی نوار نقاله دستگاه قرار داده می شوند. سپس بعد از وارد شدن به تونل حرارتی این دستگاه، عمل شیرینگ پک کردن بطری ها انجام می شود. این دستگاه با استفاده از فیلم های ضخیم، بطری های آب معدنی را با کیفیت بسیار مطلوبی، بسته بندی می کند.

  دستگاه شیرینگ کابینی برخلاف شیرینگ پک تونلی، عملکرد ساده تری دارد و بیشتر برای کارگاه ها و تولیدی های کوچک مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین توانایی بسته بندی بطری های آب معدنی متعدد در طول بازه زمانی کوتاه را ندارد.

  امکانات

  امکانات و قابلیت های این دستگاه به نوع نیاز مشتری بستگی دارد. برخی از انواع این دستگاه ها مجهز به سیستم کنترل ویژه ای است که به کمک آن شما می توانید سرعت بسته بندی بطری های آب معدنی و همچنین میزان حرارت المنت های دستگاه شیرینگ را نیز به خوبی کنترل کنید.

  در صورت بروز مشکل به هنگام کارکرد این دستگاه ها می توانید از قسمت کنترل، این دستگاه را خاموش کنید و از بروز مشکل و ضرر اقتصادی جلوگیری کنید. مدل تمام اتوماتیک شیرینگ آب معدنی از امکانات و قابلیت های بیشتری برخوردار است. این دستگاه با استفاده از نوار نقاله مخصوص به خوبی بسته های آب معدنی را بدون دخالت انسان، جابه جا می کند.

   

  ویژگی ها و مزایا

  شیرینگ آب معدنی به دلیل ویژگی ها و مزایای متعدد، بسیار مورد استقبال و توجه کارخانه ها و تولیدی های بزرگ و کوچک، قرار گرفته است. امروزه با استفاده از دستگاه شیرینگ پک آب معدنی، تعداد زیادی از بطری های آب معدنی را با چیدمان منظم به صورت محکم در کنار یکدیگر قرار می دهند. شیرینگ کردن بطری های آب معدنی مانع از بروز مشکل به هنگام جابجایی و حمل و نقل بطری ها خواهد شد. شیرینگ پک ، ظاهر بسته بندی بطری های آب معدنی را بهبود می بخشد و  کیفیت بسته بندی را نیز به میزان چشمگیری افزایش می دهد.

  امروزه استفاده از این دستگاه برای تکمیل بسته بندی بطری ها، انتخاب بسیار اقتصادی و مقرون بصرفه ای است. کارفرمایان می توانند با انتخاب پلاستیک های شیرینگ، انواع تبلیغات را بر روی بسته بندی بطری ها چاپ کنند و از این طریق، اعتبار و ارزش محصولات تولیدی کارخانه خود را افزایش دهند.

  قیمت دستگاه شیرینگ پک آب معدنی

  شرکت قزل صنعت آریا همواره مناسب ترین و کاربردی ترین دستگاه شیرینگ پک آب معدنی را برای مشتریان، طراحی و تولید می کند. تیم قزل صنعت آریا با در نظر گرفتن بودجه مشتری و همچنین نیاز کسب و کار او، دستگاه های صنعتی و پیشرفته را با امکانات و قابلیت های منحصر به فرد تولید می کنند.

  قیمت دستگاه شیرینگ پک آب معدنی با توجه به نوع مدل دستگاه و کارایی آن تعیین خواهد شد. هزینه خرید دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی با توجه به کیفیت قطعاتی که در ساختار این دستگاه ها به کار گفته شده و همچنین با در نظر گرفتن آپشن ها و قابلیت های آن ها، تعیین می شود.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *