دستگاه صنعتی

ساخت درب بند

ساخت درب بند

امروزه با پیشرفت تکنولوژی ، ساخت درب بند های متعدد انجام می شود که ما در گروه صنعتی قزل صنعت آریا با بهترین و جدیدترین متدها به طراحی و ساخت انواع درب بند های روز دنیا در کنار شما و کسب و کارتان هستیم. در واقع با طراحی و ساخت دستگاه ها و ماشین آلات متعدد بسیاری از کارها بدون دخالت نیروی انسانی در مدت زمان کوتاه و بی دردسر انجام می شود. طراحی و ساخت درب بند در زمینه بستن انواع درب ها اعم از درب بطری و درب انواع قوطی کاربرد بسیار دارد.

 

در مورد سفارش درب بند چه باید بدانید؟

شما می توانید متناسب با نوع کسب و کارتان دستگاه دربند با کیفیت و کاربردی تهیه کنید.  کافی است به منظور سفارش دستگاه مورد نیازتان با شرکت تماس بگیرید. کارشناس مربوطه را دریافت اطلاعات لازم سفارش شما را به کارشناس فنی و طراحان ابلاغ می کنند. امروزه هر کارخانه ای طبق اصول و برنامه ریزی خود محصولات را بسته بندی می کنند، به همین دلیل نیاز هر کارخانه از دستگاه درب بند با کارخانه های دیگر متفاوت است. بنابراین محدودیتی در این زمینه وجود نداشته و شما می توانید دقیقا محصول مورد نیاز کارخانه خود را در بازه زمانی کوتاه بدست آورید.

 

آنچه ما در قزل صنعت آریا میسازیم

دستگاه درب بند از دسته ماشین آلات مهم و کاربردی در مرحله بسته بندی محصولات کارخانه ها است. این دستگاه دارای انواع مختلف با ویژگی های متفاوت است. در ادامه شما را با انواع دستگاه درب بند آشنا می کنیم.

  • درب بند بطری: دستگاه درب بند برای درب انواع بطری ها اعم از بطری آب، دلستر و نوشابه کاربرد دارد.
  • درب بند پنوماتیک: پمپ باد نقش مهمی در روشن شدن دستگاه درب بند پنوماتیک دارد. این دستگاه به منظور پلمپ انواع بطری شیشه ای و پلاستیکی در کارخانه ها استفاده می شود. سرعت بالا و استهلاک پایین از مهم ترین ویژگی این دستگاه به شمار می رود.
  • درب بند اتوماتیک: دستگاه درب بند اتوماتیک به صورت اتوماتیک بدون دخالت نیروی انسانی در سریع ترین زمان محصولات را بسته بندی می کند.
  • درب بند دستی: این نوع دستگاه می تواند چندین سایز درب های متفاوت را روی محصول پلمپ کند. بنابراین خرید آن برای مشاغل نوپا و کارگاه ها بسیار مفید و کاربردی است. به کمک این دستگاه انواع بطری با سایزهای متنوع را در بازه زمانی کوتاه می تواند بسته بندی کرد.
  • درب بند کنسرو: دستگاه دستگاه درب بند قوطی فلزی همانطور که از نامش پیدا است برای بسته بندی انواع قوطی کنسرو مورد استفاده قرار می گیرد. به کمک این دستگاه می توان انواع قوطی را روی پایه دستگاه تنظیم نمود. مقاومت غلتک های اولیه و عملکرد قوی غلتک های ثانویه از مهم ترین مزیت های این دستگاه به شمار می روند.

 

قزل صنعت آریا

طراحی درب بند به دانش و مهارت کافی نیاز دارد، بنابراین سفارش خود را در شرکتی امن و مطمئن ثبت کنید. شرکت قزل صنعت آریا در زمینه ساخت انواع درب بند تخصص کافی داشته و سفارش مشتری را با دقت بسیار زیاد انجام می دهد. بنابراین در صورت نیاز به این دستگاه بی درنگ با شرکت تماس بگیرید. شما پیش از ثبت سفارش دستگاه درب بند می توانید مشاوره های لازم را از تیم حرفه ای قزل صنعت آریا دریافت کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *