دستگاه اسکرو کانوایر

 • اسکرو کانوایر عمودی

  اسکرو کانوایر عمودی یک روش کاملا کارامد برای بالا بردن انواع مواد فله در شیب های بسیار تند یا کاملا عمودی هستند.بالای 45 درجه شیب را به نام اسکرو عمودی نام گذاری می کنند.

  کانوایر بدون شفت

  موادی که از سانتریفیوژها و یا میکسرها تخلیه می شوند را می توان به راحتی از اسکرو بدون شفت استفاده کرد.طراحی بدون شفت یک انتقال بدون گرفتگی را برای ما فراهم میکند.

  اسکرو کانوایر افقی

  اسکرو کانوایر افقی

  کانوایرهای افقی پرکاربرد ترین نوع از اسکرو کانوایرها هستند.برای انتقال مواد فله از قسمتی به قسمت دیگر،اسکرو کانوایرها در طیف وسیعی از اندازه و طول موجود می باشند

  اسکرو لوله ای

  اسکرو کانوایر لوله ای

  این اسکرو توسط لوله های موجود ساخته می شود. معمولا برای طول ها و قطرهای پایین به راحتی می توان از این اسکروها استفاده کرد و می توان حداکثر تا طول 8 الی 9 متر و تا شیب صفر الی 90 درجه قابلیت عملیات نصب را انجام داد.

  اسکرو پرتابل یا قابل حمل

  اسکرو کانوایر پرتابل یا قابل حمل

  این اسکرو در جاهایی که نیاز به چند اسکرو کوتاه با شیب های متفاوت وجود دارد و امکان نصب ثابت اسکرو فراهم نیست قابل استفاده خواهد بود. در طول های 1 الی 6 متری و از شیب 0 الی 45 درجعه قابل ساخت می باشد.

  اسکرو شیب دار

  اسکرو کانوایر شیب دار

  کانوایر شیب دار معمولا کمی بالاتر از موقعیت افقی تا 45 درجه از موقعیت افقی کارمیکنند.در بالای 45 درجه یک اسکرو شیب دار یک اسکرو عمودی محسوب میشود.

  ساخت مارپیچ

  ساخت مارپیچ اسکرو

  قزل صنعت آریا این امکان را برای دوستانی که امکان ساخت ماردون را ندارند به وجود آورده است که قسمت مرکزی را ساخته و تحویل داده تا بتوانند اسکرو خود را برای فروش آماده کنند و در تمامی سایزها قابل ساخت می باشند.

  اسکرو U شکل

  اسکرو U شکل

  بدنه ی این اسکرو ها از ورق ساخته می شود. امکان ساخت از 1 الی 10 متر طول را دارند و همچنین قابل ساخت در قطعات 2 متری هستند از این جهت ، حمل و نقل این نوع اسکروها راحت تر و کم هزینه تر هستند. و ساخت آن ها را تمامی قطرها را برای ما امکان پذیر میکند . این نوع اسکروها قابلیت نصب از زاویه 0 تا 45 درجه را دارند و می توان چندین ورودی و خروجی را بر روی آن نصب کرد.

  ۱
  ۲
  ۳
  ۴
  ۵
  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  همین حالا با ما در ارتباط باشید